Весільні запрошення на замовлення

11.01.2019

Jb-1LlVw0Rc

Хороший настрій гостей – запорука вдалого свята, а ексклюзивна звістка про весілля – ідеальній спосіб викликати радість та відчуття майбутнього торжества.

Подаруйте гостям маленьку інтригу! Ми Вам у цьому допоможемо!

Запрошення ручної роботи на замовлення ми виготовляємо індивідуально для кожної пари, враховуючи смаки, сподобання та навіть образ нареченої. Макет, кольори, шрифти, стиль – усе це Ви зможете обрати самі.

Губитесь у власних ідеях?

У нашому офісі є широкий вибір зразків авторських весільних запрошень ручної роботи, а також чималий перелік класичних текстів запрошень на весілля.  Погодьтеся значно ефектніше дарувати гостям унікальну річ, а ніж всім звичні відкритки з сердечками та голубами.

Скільки часу необхідно для виготовлення запрошення?

Середній термін виготовлення весільного запрошення - 1 тиждень, проте, коли потрібно швидше, ми робимо усе необхідне, щоб Ваше весілля було бездоганним, а листівки виконані вчасно.

Що зараз в моді?

Трендом цього року є весільні запрошення ручної роботи з квітковими принтами. Класикою - різблені запрошення.Також, в моді весільні запрошення строгого стилю. Поєднання двох або трьох кольорів - не більше. Найголовніше не варто забувати, що запрошення повинні відповідати загальній тематиці весілля.