Рус Eng

это путь к идеальной свадьбе!

Как это было

(Смотрите видео)

В этот раз на фестивале

2 сцены

3 звездных ведущих

4 путешествия

6 фотозон

7 кавер-групп

9 мастер-классов

28 артистов

79 cтендов

87 розыграшей

>3000 коктейлей

100 000 грн на свадьбу года

Фотоотчет

А НА ДЕСЕРТ: "LVIV WEDDING QUEST"!

left

В рамках фестиваля "Mopis" и партнеры подарили 100000 грн на свадьбу года!!!

Организатор фестиваля

(КОМАНДА MOPIS)

Партнеры

ПОСТАВЬ СВОЙ СТЕНД

Если Ты представитель свадебной сферы: фотограф, оператор, декоратор, кондитер, визажист, стилист, руководитель свадебного агентства, салона платьев и т.д., читай об условиях участия в фестивале здесь:

uw9j94dcgAE

Присоединились

Отзывы наших гостей

 • Христя Курилас, весільна компанія "Мілко"

  Христя Курилас, весільна компанія "Мілко"
  Ми дуже задоволені тим, що мали можливість взяти участь у LWF 2015. Маса емоцій, вражень та приємних знайомств.Це надзвичайне дійство, потрібно обов'язково відвідати ще раз!!!

 • Олексій Ломовський

  Олексій Ломовський, ведучий
  Масштабно, професійно, потрібно, цікаво.
  Одним словом - жир))

 • Максим Романюк, ведучий

  Максим Романюк, ведучий
  Два роки я був одним із ведучих на великій сцені фестивалю. У 2014 році цей фестиваль організовувався вперше, і це вже само собою стало непересічною подією у Західній Україні: десятки учасників, тисячі відвідувачів протягом кількох днів.
  А от Lviv Wedding Festival 2015 чекали уже всі майбутні наречені. Він мав дуже серйозний розмах.Нам зі сцени було добре видно щасливі усмішки людей, яким готуватись до найважливішого свята у їхньому житті стало легше, завдяки Lviv Wedding Festival!

 • Оля Барабаш, кейтерінгова компанія "Круті столи"

  Оля Барабаш, кейтерінгова компанія "Круті столи"
  Минулого року компанія Круті Столи приймала перший раз участь у Lviv Wedding Festival.Цього року в нас навіть не винкало питання варто чи ні!)Звичайно ТАК!!Дякуючи організаторам цього заходу а також їхнім партнерам ми познайомилися з великою кількістю весільних спеціалістів з якими протягом року часто працювати.Дякуємо усім, і ми переконані що Lviv Wedding Festival 2016 року буде ще яскравішив цікавішим і багатшим,тому цього року Круті Столи також будуть з Вами і готують для Вас багато смачних новинок)))

 • Андрій Тихий, відеооператор, студія креативу 'Euphoria'

  Андрій Тихий, відеооператор, студія креативу 'Euphoria'
  Цього року вже втретє будемо приймати участь у мега-події весни Lviv Wedding Festival, яку органіовує агенція " Мопіс"
  Окрім бездоганної організації, атмосфери та програми виставки, отримуємо можливість спілкуватись з іншими учасниками , знаходимо нових партнерів для співпраці та маємо чудову нагоду напряму знайомитись з нареченими, які стають нашими клієнтами. Тому з впевненістю можемо сказати, що Lviv Wedding Festival неможливо пропустити.

 • Олег Бачинський, відеооператор

  Олег Бачинський, відеооператор
  У фестивалі ми "Кіностудія "Провінція" брали участь перший раз. Що сподобалося. Велика кількість потенційних клієнтів (молодят), і це головне. Два дні видалися насиченими. Нам пощастило з розташуванням - біля бару, тож усі клієнти були наші. Очікування виправдалися. Перегляди нашого сайту і соц. мереж стрімко зросли відразу на другий день після виставки. Виставкою задоволені, на 2016 рік уже забронювали кутовий стенд.

 • Анна Бондар, студія солодощів 'Марципан'

  Анна Бондар, студія солодощів "Марципан"
  Вперше, коли Мопіс влаштовував Lviv Wedding festival я також брала участь у весільній виставці вперше. Під час виставки було залучено широку цільову аудиторію і саме завдяки Lviv Wedding festival , я отримала перші замовлення щодо організації кенді бару на весілля. Минулого року, команда Мопіс влаштувала свято для всієї весільної індустрії, молодята могли вибрати собі найкращих підрядників на весілля , а я знову отримала нових клієнтів. Хочу зазначити, що організація виставки була ще кращою , ніж у попередній рік, тож команда Мопіс кожного року старається перевершити себе. Сподіваюся , що у 2016 році Lviv Wedding festival буде як мінімум таким же грандіозним та красивим як у попередньому році

 • Уляна Копцюх, виставковий комплекс "Південний-EXPO"

  Уляна Копцюх, виставковий комплекс "Південний-EXPO"
  Lviv Wedding Festival 2015 - місце щасли вих людей. Саме так можна охарактеризува ти грандіозне свято, організоване весіль ною агенцією MOPIS у виставковому центрі "Південний-EXPO". Емоції, враження та я скраві презентації просто зашкалювали, а нереальна атмосфера мегасвята поглинула всіх і кожного. Найновіші тенденції в оформленні весіль та інших свят, найкреативніші ідеї фото- та відеопродакшну, найяскравіші пропозиції для організації саме Вашого весілля - усе це Lviv Wedding Festival.

 • Уляна Гера, журнал "Молодята"

  Уляна Гера, журнал "Молодята"
  Журнал "Молодята" являється інформаційним партнером виставки, тому звичайно рекомендуємо всім парам, що вирішили одружитись у 2016 році відвідати виставку "Lviv Wedding Festival 2016". До цієї події ми готуємо спеціальний випуск з корисними статтями та реальними весіллями від провідних спеціалістів весільної сфери!
  Зустрінемось на наймасштабнішій події року!

 • Творча кондитерська "Polly Cookies"

  Творча кондитерська "Polly Cookies"
  Щиро дякуємо Організаторам Lviv Wedding Festival - весільній агенції "MOPIS" за професіоналізм та якість! Добре організований, якісний ,видовищний продукт у сфері весільного бізнесу. Ми усвідомлюємо, яка величезна праця стоїть за цим шоу і пишаємося, що долучилися до цієї великої справи.

Место проведения фестиваля