це шлях до iдеального весiлля!

Як це було

(Подивіться відео)

Придбай квиток

В офісі "Mopis", за адресою вул. Зелена, 89

АБО

За допомогою:

Ім'я:

Телефон:

e-mail:

Кількість квитків:

ЗАГАЛЬНА СУМА:

*Просимо вводити Ваші актуальні дані - по ним здійснюватиметься вхід на Весільний фестиваль.
* Один квиток дає право участі одній людині на один день фестивалю. Для участі протягом 2-х днів, придбайте 2 квиточки. Дата проведення фестивалю: 10-11 березня 2018.

ПОСТАВ СВІЙ СТЕНД

Якщо Ти представник весільної сфери: фотограф, оператор, декоратор, кондитер, візажист, стиліст, керівник весільної агенції, салону суконь і т.д., читай про умови участі у фестивалі тут:

uw9j94dcgAE

Цього разу на фестивалі

2 сцени

3 зіркових ведучих

4 подорожі

6 фотозон

7 кавер-гуртів

9 майстер-класів

28 артистів

79 cтендів

87 розіграшів

>3000 коктейлів

200 000 грн на весілля року

Фотозвіт

wedding festival 2017
фестиваль у Львові
весільний фестиваль у Львові
весільний фестиваль
весільний фестиваль
весільний фестиваль
весільний фестиваль 2017
фестиваль у Львові

А НА ДЕСЕРТ: "LVIV WEDDING QUEST"!

festival2016

В рамках фестивалю "Mopis" та партнери дарують 200 000 грн на Весілля Мрії!!!

Організатор фестивалю

(КОМАНДА MOPIS)

Аліса

Співвласник компанії «Mopis». Організатор наймасштабнішого фестивалю Західної України «Lviv Wedding Festival».Тренер, викладач курсу «Весільний координатор». Ефективний маркетолог та прекрасний продавець. Зовсім недавно наречена, а тепер - щаслива дружина =)

Міла Ярошевич

Арт-директор та співвласник компанії «Mopis». Практикуючий флорист. Тренер, викладач курсу «Весільний координатор» та «Весільна флористика». Щаслива дружина та мама. Людина, що творить та надихає.

Кліщ Олексій

Співвласник компанії "Mopis". Мудрий та практичний. Завдяки йому реалізовуються найкращі технічні рішення. Піклюється про свою сім'ю, працівників та наречених.

Микола Ярошевич

Співвласник компанії «Mopis». Чудовий стратег. Завдяки режисерському баченню його проекти завжди грандіозні.. Довершує свято інноваціями. Тато прекрасної донечки Полінки.

Партнери

ПОСТАВ СВІЙ СТЕНД

Якщо Ти представник весільної сфери: фотограф, оператор, декоратор, кондитер, візажист, стиліст, керівник весільної агенції, салону суконь і т.д., читай про умови участі у фестивалі тут:

uw9j94dcgAE

Відгуки наших гостей

 • Олексій Ломовський

  Олексій Ломовський, ведучий
  Масштабно, професійно, потрібно, цікаво.
  Одним словом - жир))

 • Максим Романюк, ведучий

  Максим Романюк, ведучий
  Два роки я був одним із ведучих на великій сцені фестивалю. У 2014 році цей фестиваль організовувався вперше, і це вже само собою стало непересічною подією у Західній Україні: десятки учасників, тисячі відвідувачів протягом кількох днів.
  А от Lviv Wedding Festival 2015 чекали уже всі майбутні наречені. Він мав дуже серйозний розмах.Нам зі сцени було добре видно щасливі усмішки людей, яким готуватись до найважливішого свята у їхньому житті стало легше, завдяки Lviv Wedding Festival!

 • Оля Барабаш, кейтерінгова компанія "Круті столи"

  Оля Барабаш, кейтерінгова компанія "Круті столи"
  Минулого року компанія Круті Столи приймала перший раз участь у Lviv Wedding Festival.Цього року в нас навіть не винкало питання варто чи ні!)Звичайно ТАК!!Дякуючи організаторам цього заходу а також їхнім партнерам ми познайомилися з великою кількістю весільних спеціалістів з якими протягом року часто працювати.Дякуємо усім, і ми переконані що Lviv Wedding Festival 2016 року буде ще яскравішив цікавішим і багатшим,тому цього року Круті Столи також будуть з Вами і готують для Вас багато смачних новинок)))

 • Андрій Тихий, відеооператор, студія креативу 'Euphoria'

  Андрій Тихий, відеооператор, студія креативу 'Euphoria'
  Цього року вже втретє будемо приймати участь у мега-події весни Lviv Wedding Festival, яку органіовує агенція " Мопіс"
  Окрім бездоганної організації, атмосфери та програми виставки, отримуємо можливість спілкуватись з іншими учасниками , знаходимо нових партнерів для співпраці та маємо чудову нагоду напряму знайомитись з нареченими, які стають нашими клієнтами. Тому з впевненістю можемо сказати, що Lviv Wedding Festival неможливо пропустити.

 • Олег Бачинський, відеооператор

  Олег Бачинський, відеооператор
  У фестивалі ми "Кіностудія "Провінція" брали участь перший раз. Що сподобалося. Велика кількість потенційних клієнтів (молодят), і це головне. Два дні видалися насиченими. Нам пощастило з розташуванням - біля бару, тож усі клієнти були наші. Очікування виправдалися. Перегляди нашого сайту і соц. мереж стрімко зросли відразу на другий день після виставки. Виставкою задоволені, на 2016 рік уже забронювали кутовий стенд.

 • Анна Бондар, студія солодощів 'Марципан'

  Анна Бондар, студія солодощів "Марципан"
  Вперше, коли Мопіс влаштовував Lviv Wedding festival я також брала участь у весільній виставці вперше. Під час виставки було залучено широку цільову аудиторію і саме завдяки Lviv Wedding festival , я отримала перші замовлення щодо організації кенді бару на весілля. Минулого року, команда Мопіс влаштувала свято для всієї весільної індустрії, молодята могли вибрати собі найкращих підрядників на весілля , а я знову отримала нових клієнтів. Хочу зазначити, що організація виставки була ще кращою , ніж у попередній рік, тож команда Мопіс кожного року старається перевершити себе. Сподіваюся , що у 2016 році Lviv Wedding festival буде як мінімум таким же грандіозним та красивим як у попередньому році

 • Уляна Копцюх, виставковий комплекс "Південний-EXPO"

  Уляна Копцюх, виставковий комплекс "Південний-EXPO"
  Lviv Wedding Festival 2015 - місце щасли вих людей. Саме так можна охарактеризува ти грандіозне свято, організоване весіль ною агенцією MOPIS у виставковому центрі "Південний-EXPO". Емоції, враження та я скраві презентації просто зашкалювали, а нереальна атмосфера мегасвята поглинула всіх і кожного. Найновіші тенденції в оформленні весіль та інших свят, найкреативніші ідеї фото- та відеопродакшну, найяскравіші пропозиції для організації саме Вашого весілля - усе це Lviv Wedding Festival.

 • Уляна Гера, журнал "Молодята"

  Уляна Гера, журнал "Молодята"
  Журнал "Молодята" являється інформаційним партнером виставки, тому звичайно рекомендуємо всім парам, що вирішили одружитись у 2016 році відвідати виставку "Lviv Wedding Festival 2016". До цієї події ми готуємо спеціальний випуск з корисними статтями та реальними весіллями від провідних спеціалістів весільної сфери!
  Зустрінемось на наймасштабнішій події року!

 • Творча кондитерська "Polly Cookies"

  Творча кондитерська "Polly Cookies"
  Щиро дякуємо Організаторам Lviv Wedding Festival - весільній агенції "MOPIS" за професіоналізм та якість! Добре організований, якісний ,видовищний продукт у сфері весільного бізнесу. Ми усвідомлюємо, яка величезна праця стоїть за цим шоу і пишаємося, що долучилися до цієї великої справи.

Місце проведення фестивалю