Твій весільний автомобіль

12.01.2016

q6gf_Om9dgo.jpg.pagespeed.ce.LWcp8Xh3WY

Існують різні варіанти оформлення весільних машин. Декілька років тому популярним декором авто були пишні композиції з штучних квітів, стрічки на ручки та кільця на номерні знаки.

Зараз оформлення весільних машин все частіше наречені обирають у мінімалістичному стилі. Традиційний варіант – декорування паперовими або атласними стрічками та невеличкими букетиками.  Головне використовувати досить довгі стрічки в колір весілля, щоб легше було закріпити.

Справді красиво і стильно виглядає невелика, делікатна композиція з живих квітів, яку найкраще чіпляти її безпосередньо перед самим виїздом. Таким чином вона буде більш стійкою, а квіти будуть свіжими довший час. Головне в оформленні машин на весілля - не перестаратися, щоб весільний кортеж виглядав святково та зі смаком.

Які квіти використати для оформлення весільного кортежу?

Щодо вибору самих квітів, краще зупинитись на сортах, що добре переносять спеку та нелегкі погодні умови. Це можуть бути троянди, гортензії, еустоми, жоржини, кали. А от, наприклад, улюблені усіма дівчатами півонії жарку погоду витримують значно гірше: можуть розпуститись та осипатись. Проконсультувавшись з флористом, Ви легко оберете квіти та прикраси на авто, що підійдуть за стилем, кольорами та стійкістю:)

Як закріплювати весільні прикраси на машину?

Обираючи декор авто, важливо звернути увагу на спосіб кріплення декорацій. Важливо, щоб жоден елемент композицій не торкався капотів, тому ідеальним варіантом є, коли прикраси на авто кріпляться на спеціальні присоски. Вони легкі у використанні, стійкі і не завдають шкоди автомобілю. Час кріплення такого декору – до 5 хв. Оскільки оренда автомобіля оплачується погодинно, це не може не тішити.

Якщо Ви все ще не уявляєте, як має виглядати Ваше весільне авто, пропонуємо Вам замовити весільні прикраси на машину у нас. Наші декоратори зроблять Ваш повсякденний автомобіль казковим та урочистим!)