Весілля у Рахові. Той випадок, коли кохання понад усе

21.09.2017

Кохання - це почуття для якого немає кордонів, відстані, висот чи низин. Воно витає над морями, між дерев і гірських шпилів. Ця історія про неймовірну пару, кохання яких народилось в серці Карпат. Там, серед мальовничої природи кришталевих озер вони пообіцяли бути назавжди разом, а ми стали свідком найтрепетніших обітниць і найсолодших поцілунків.

Знайомство з нашою парою відбулось рік тому. Їх закохані очі та мрії про квіткову зону молодят надихнули одразу. Так все починалось…

Для того, щоб весілля було справді ідеальним, нам пощасливилось сформувати ідеальну команду яка допомогла створити молодятам їх ідеальний день.  Найкращим фотографом обрали Марка Кохана.  Відеографи чудового дня - студія Ейфорія. Надрайвовіші музиканти “Марина і компанія” та незмінні  координатори від Mopis.

І звісно ж окремо про декор. Це було  мега! Кожну стіну бенкетного залу задрапіровано білою тканиною. Складно порахувати кілометри шифону, який прикрашав весільний зал. Красиві квіткові композиції і омріяна квіткова стіна позаду молодят cтали елегантними акцентами весілля.

Про виїзну церемонію можна говорити багато… Тисячі слів  не вистачить, щоб описати красу навколо і красу обітниць. Ця мить була настільки ідеальною, що залишиться в наших серцях назавжди. Коло, що не має ні початку ні кінця стало символом кохання Таміли та Ярослава. Наречені довели всім навколо, що головне це кохання.

Закарпаття не було б Закарпаттям, якщо б там не було своїх милих чудес. Це ми про 7 дружок в неймовірних рожевих сукнях і вогником в очах. Та про мрію кожного хлопця: 7 гелендвагенів, які весільний кортеж зробили найвиразнішим.

Понад 300 гостей які танцюють до 7 ранку - таке  буває тільки на найкращих весіллях. Таке буває тільки з щасливими людьми які щиро кохають.

Карпати  - велика любов команди Mopis. Туди повертають спогади про неймовірні весілля та нові проекти. І здається, що з кожним приїздом гори стають все рідніші.

Молодята, дякуємо, що довірили нам своє свято і до нових зустрічей!