Як ми готували весілля в Італії?

03.01.2019

Весілля за кордоном - більше не мрія, тепер цена міс реальність, над якою працює команда Mopis.

Плануючи своє свято, Соломія довго вагалась, робити його в Україні чи за її межами. І в результаті обрала неймовірну Італію.

З великим натхненням ми приступили до підготовки. Декор, флористику, команду фото та відео, ведучого та перукарів, візажистів везли з Україні. На місці домовлялись з локаціями, кейтерингом, та музикою. В Італії також замовляли солодощі та торт.

(детальніше про декор весілля)

Для пар, що планують свято за кордоном, важливо знати:

1. Локації бронюються дуже заздалегідь, найкращі на пікові дати навіть за 2 роки.

2. Важливо добре продумати логістику і трансфер. В Європі є нюанси з парковками, їх потрібно врахувати завчасно.

3. Команду варто везти з України. Порівнюючи з італійськими підрядниками, Ви отримаєте значно кращу якість за менші кошти. Навіть враховуючи витрати на трансфер та проживання.

4. Декор - привозиться бусом на локацію з України, а квіти замовляються прямою поставкою з Голландії одразу на місце святкування.

5. Алкоголь - достатньо дорогий на будь-якому майданчику. І є всього декілька вілл, які дозволяють привозити свій - це питання, яке потрібно обдумати перед бронюванням.

(Більше фотографій з весілля у Італії)

Чи варто робити весілля за кордоном?

На це питання можете відповісти лише ви. Прислухайтесь до своїх відчуттів, побажань і довіряйте своїм мріям.

А втілити їх в життя з задоволенням допоможе команда Mopis (Про нас читайте тут). З будь якими питаннями телефонуйте та приходьте на зустріч. Вам в нас обов'язково сподобається!