Варіанти оформлення виїзної церемонії

21.09.2017

Церемонії бувають найрізноманітнішими: романтичними, класичними, креативними. Денними, ранковими чи вечірніми. Важливо обрати ту, яка розкаже про вашу пару, ваш стиль і ваші почуття.  Обирати з чого є та головне, щоб свято було про вас.

Церемонія - це мить, яка залишиться найсвітлішим спогадом, що грітиме серця усе життя.  На церемонії любов витає в повітрі, то ж  насолодіться нею.

Запрошуємо переглянути статтю, щоб обрати для себе ідеальну церемонію

Виїзна церемонія - один з найбільш трепетних моментів на весіллі. Тут є все: хвилювання, сльози радості, прощання з минулим, зустріч майбутнього, подяка батькам, смішні спогади, нові весільні традиції - тут є місце всьому. І ось в 30 хвилинах поєднується усе найцікавіше. Виїзна церемонія - це ключик до історії вашої пари. В ній смак ваших поцілунків і тепло ваших обіймів.

(запрошуємо переглянути інформацію про оформлення весілля)

Яким може бути оформлення вашої церемонії? Варіантів є безліч.

10 найпопулярніших варіантів весільних арок:

1) Класична арка. Ідеально підходить для пар, які планують весілля в стриманому європейському стилі. Особливістю такої церемонії може бути цікаве кольорове рішення та живі квіти, що підкреслять весільний декор.

2) Арка хупа. Використовується для традиційної виїзної церемонії, центральним елементом якої є арка, що  виконанням нагадує квіткове шатро, яке простягається над молодятами. Для такої арки притаманними є красиві, повітряні тканини та велика кількість живих квітів у декорі.

3) Арка з гілочок. Особливо популярна арка весільного сезону 2017. Вона передає дуже гарний символізм, є знаком об’єднання, великої спільності.

4) Арка водоспад.  Це дизайнерська арка у вигляді стінки з дощу та квітковим панно. Вона прекрасно підходить для літніх весіль. Додає виїзній церемонії легкості, романтики та свіжості. Обираючи таку арку, ви отримаєте багато компліментів.

5) Арка FlowerWall. Це стіна з квітів яка стане чудесним символом початку нового квіткового життя. Вона надзвичайно вишукана, викликає захват у всіх гостей та безпрограшно виглядає на фото.

6) Потрійна арка. Це квітуча арка, яка є символом того, що двоє стають одним цілим. Конструкція особлива та незвична.  

7) Арка дерево.  Це дерево під яким твориться історія нової сім’ї. Воно може бути живим чи декоративним. Його значення дуже важливе для церемонії, адже в ньому гарний приклад сімейних принципів пари.

8) Квіткові композиції на кубах.  Це цікавий замінник традиційної весільної арки.  Квіткові композиції прикрашають зону виїзної церемонії і роблять її ще більш особливою.

9) Дерев’яна арка.  Ідеальна для ніжних, романтичних весіль. Виграшно виглядає на фоні природи та з доповненням додаткових елементів: кліток, ліхтариків, декоративних деталей.

10) І остання та не остання за популярністю арка - різьблена. Це арка, яка виконана в стилі витинанки. Вона ніжна і легка, ідеально підходить для романтичних виїзних церемоній.

(читайте також: 10 ідей для організації весілля)

Церемонії - це життя сповнене любові. Воно особливе своєю енергетикою і почуттям любові.

Нехай ваша виїзна церемонія буде особливою. А весільні арки найквітковішими  та найоригінальнішими.