Вікторія та Роман

НА КРИЛАХ ДО ТЕБЕ

ПРО ВЕСІЛЛЯ

Вікторія та Роман ще з глибокої юності окрилені неймовірними почуттями!
Між ними існує невидимий зв’язок, що з кожною хвилиною робить їх щасливішими! І дарує крила, що відносять до неосяжних мрій.

І найголовніше завдання для нас - відчути їхню магію і подарувати неймовірні враження!
Концепція - це одне з перших WOW , що змусило пару ні на хвилинку не сумніватись і зробити свято саме таким! Таким, про яке мріяли вони #на_крилах_до_тебе .

Під час знайомства з кожною парою у нас виникають особливі асоціації. Хтось дуже веселий, хтось дуже любить чіткість, а хтось з великою ніжністю і сяйвом в очах приходить, щоб здійснити свою мрію.
Ваша історія знайомства, те, з яким захопленням ви розповідаєте про найголовнішу подію в житті, те, як ви описуєте свої побажання, те, що ви так любите і що обожнюєте - це все відкриває нам стежки у ваш світ! З цього формується ідея - декор, деталі і як результат концепція, в якій відображені всі Ваші мрії.

Для кожної грандіозної ідеї потрібно натхнення.
Створити щось, хто ніколи такого не бачив, щось, що вражатиме з першої секунди - ось, що в пріоритеті для нас, коли ми створюємо свято! Але найголовніше - щоб кожна деталь несла в собі особливе значення для вас!
Щоб ви не питали «чому так»? - а просто сказали “WOW”!

Так і одного вечора, після натхненної зустрічі з Романом і Вікою, на звичайному А4 зявилися перші нариси оформлення ідеального свята.

Ви тільки гляньте, як гармонійно виглядають наречені на фоні арки!
Чому? Бо це історія про них! Історія про те, як її доброта, ніжність та краса знаходиться вже 7 років під його сильним, відданим крилом!

Концепція свята була відображена на ескізах, які ми з дизайнером розробляли після затвердження основної ідеї. Це дає нам можливість візуалізувати свої ідеї, щоб отримати ваше «Так»!

Кохання наповнює людське життя сенсом і перетворює сіру буденність на свято!
Це тихе сяйво над долею двох, яке творить неповторну історію.
Так багато можна говорити про любов, але ми любимо творити з неї дива та перетворювати вашу історію в найулюбленіше свято в житті.

Пам’ятайте, що кожен момент в житті - неповторний!
А наше головне завдання - зробити його незабутнім , особливо коли мова йде про найголовніше свято в житті.
Саме для цього ми творимо, придумуємо і здійснюємо ваші мрії.
Цінуйте кожну мить разом і робіть її ідеальною разом з Mopis.