18-19 лютого 2017 року у комплексі «Арена Львів» відбудеться Ukrainian Business Marathon за участю топових експертів у бізнес індустрії.  

Ukraine Business Marathon проводитимуть у Львові вперше. Це – бізнес-подія нового формату, яка надасть можливість власникам бізнесу, підприємцям, топ-менеджерам, інвесторам, стартаперам та іншим учасникам перейняти столітній досвід провідних експертів у бізнес сфері та вдосконалити власну справу.

Програма заходу складається із шести секторів – “Психологія”, “Продукт”, “Фінансове управління і планування”, “Маркетинг і продажі”, “Бізнес процеси. Автоматизація” та “Команда”.

14 топових спікерів cеред яких Микола Сапсан, Ігр Граф, Анна Ткаченко, Євген Василенко та Володимир Поліщук розберуть Ваш бізнес до атомів, нададуть результативних  практичних порад.

Унікальним елементом марафону є бізнес-гра, протягом якої учасники зможуть на практиці проявити свої бізнес навички, вдосконалити їх і в нагороду отримати цінні призи, серед яких путівки на подорож закордон.

Місія UBM – розвиток підприємницької діяльності в Україні, через створення умов для найбільш продуктивного обміну досвідом з передовими експертами в основних галузях бізнесу.

Ціль UBM – створити бізснес-подію такого формату і якості, щоб 100% учасників поставили оцінку події 10 балів з 10.

За додатковою інформацією звертайтеся за тел. +38 (097) 806 38 70 Олексій Адамів, головний організатор і засновник та +38 (097) 142 84 15 Лілія Фурманова, голова прес-центру або на електронну адресу ubmcenter@gmail.com

 

qnbtwtibzcu
_go1aru7uhi