Твій весільний координатор

15.02.2016

весільний координатор

Після довгих приготувань, безсонних ночей, годин витрачених у виборі підрядників аксесуарів, планування і організації день твого весілля наступає.

І що ж дуже часто відбувається? Замість того щоб насолоджуватись таким особливим та важливим днем, наречені відповідають на телефонні дзвінки, розраховуються за послуги, вирішують організаційні питання та непередбачувані ситуації. Батьки, які так чекали одруження своїх діток ще з того часу коли вони були маленькі, дуже часто половину весілля проводять в спілкуванні з адміністрацією ресторану. Я людина емоційна, і не завжди виходить виразити свої емоцій словами і аргументами, та повірте  - Ви не заслуговуєте цього в день свого весілля!

Прошу Вас, наймайте весільних координаторів! Чомусь про витрати саме на весільного координатора наречені часто забувають, або вважають їх зайвими, але саме про них Ви ніколи не пошкодуєте і саме про цю послугу з вдячністю згадуватимете довгі роки! Роботу весільного організатора важко переоцінити: це людина яка відповідає абсолютно за все і вирішує абсолютно всі питання на весіллі. А Ви отримуєте день, про який так мріяли!

Ну не повинні наречені та їх батьки в день весілля пояснювати дорогу водіям, слідкувати щоб столи в ресторані були розставлені як домовлялись та сваритись, коли щось зроблено не правильно. Не повинні батьки бігати з конвертами та розраховуватись з підрядчиками, видзвонювати їх, слідкувати за вчасністю подання страв, кількістю алкоголю і вирішувати ще цілу купу організаційних моментів планування весілля.

весільний координатор

Ви заслуговуєте на свято зі своїх мрій! Я Вам бажаю, щоб воно було саме таким і навіть ще кращим!

А обираючи організатора весілля, зверніть увагу на його портфоліо та обов’язково почитайте відгуки клієнтів.

Не обирайте координатора весілля, який працює «сам по собі», адже при необхідності замовлення двох координаторів для масштабного весілля швидше за все вийде так, що вони будуть незнайомими між собою людьми і не факт, що зможуть порозумітись.

Координатор весілля повинен володіти своєю справою. Прочитайте декілька його статей nа відгуків про нього. Візьміть до уваги його професійність.

весільний координатор