Поради від весільних флористів

/15.02.2016/

Весільна флористика – один з найромантичніших та найпрекрасніших пунктів підготовки до весілля. Але чомусь багато наречених переходячи до цього пункту зазвичай вагаються перед вибором між живими та штучними квітами. Ви вважаєте, що весільна флористика - невиправдана витрата на Вашому весіллі

Пошарпані та вицвілі штучні квіти, які побували вже на десятках весіль – ось що може на Вас чекати. Хіба Ви про це мріяли з самого дитинства?

Весільна студія Mopis пропонує послуги весільної флористики у Львові:

  • - створення букету нареченої та бутоньєрок
  • - створення квіткових композицій на столи гостей
  • - оформлення весільного залу
  • - оформлення столу молодих
  • - оформлення виїзної церемонії
  • - оформлення машинного кортежу

Поради від весільних флористів

Які квіти вибрати для оформлення?

В першу чергу потрібно орієнтуватися на сезонність квітів, адже певні сорти можуть коштувати не зовсім адекватно в міжсезоння. Звертайте увагу на кольори та дизайн банкетного залу, щоб квіткове оформлення гармонійно поєднувалось з оточенням і не дратувало гостей, а також прислухайтесь до порад флориста.

Які композиції обирати для столів гостей?

Не обирайте низькі та маленькі композиції для великих столів, адже через велику кількість наїдків, букети не буде видно. Композиції на столи гостей - основа оформлення бенкетного залу, тому замовляйте композиції у високих вазах або підставках.

Share Button

One thought on “Поради від весільних флористів

  1. Дякую флористам “Mopis” за ту красу, що вони зуміли зробити, і так неймовірно гарно прикрасити моє весілля. Дякую за всі ваші поради та за таку дружню підтримку +)

    0

Залишіть відгук:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...