Ми дякуємо команді Mopis за те, що створили для нас ідеальне весілля, втіливши усі побажання! Дівчата приїжджали декілька разів в інше місто, щоб бути пристуніми на зустрічах із підрядниками, контролювали усе та помічали такі деталі, про існування котрих навіть не задумується жодна наречена.

Мені зовсім не зрозумілі ствердження деяких людей, що весільний день – це складно. Наш ідеальний день був неймовірно легким, веселим, чарівним. Ми ні на секунду не відчували якогось стресу чи хвилювань. Будь які побажання та казуси вирішувались в лічені хвилини, а про контроль за підрядниками ми навіть не задумувались.

Mopis подарували чудове свято не лише нам, а і дали можливість ні про що не хвилюватись нашим батькам. Особлива подяка Насті, адже, окрім постійної підтримки та ідеальної роботи, без її допомоги я би так і не змогла визначитись із своїми сукнями? Mopis займається не лише організацією, вони стають феями-помічницями та подругами, які підтримують нарчених весь час підготовки. Ми дуже дякуємо Mopis та сподіваємось, що будемо працювати з Вами ще не раз на організації наступних сімейних свят.