Школа Декораторів – як це було. Найцікавіші деталі

17.05.2016

Школа - слово, що символізує новий етап. Цього разу новим він був і для тих хто прийшов навчатись, і для Всієї команди Mopis. Тривалість курсу повний місяць, заняття проходили кожні три дні. Занурення у процес навчання було значно обширніше, адже студенти отримували домашні завдання, що не дозволяло забути про творчий процес.

Ті, хто найуспішніше спралялися з завданнями, отримували приємні бонуси та подарунки, серед яких солодощі, смаколики та навіть спільний сніданок в ресторані "Бачевських".

В рамках курсу дівчата клеїли, різали, бігували, драпірували, шліфували і створювали багато-багато всього іншого, що знадобиться в подальшій роботі. Розділяючи декораторські вироби на дрібний декор, об'ємні конструкції та деталі, ми ретельно зупинялись на кожному кроці, скрупульозно розбираючи з чого їх виготовлено, яким чином задрапіровано, як їх транспортувати і монтувати. Головним аспектом був момент детального прорахунку. Кожна студентка, що пройшла Школу Декораторів тепер на "ти" з кошторисами.

Важливим було знайомство дівчат з технічними аспектами декору та сучасними декораторськими рішеннями, що зроблять їх проекти особливими - це аплайтинг та динамічний аплайтинг. Лекція про співпрацю декораторів та ресторанів відповіла на питання розміщення декорацій на майданчику, технічних пультів, правильність розміщення h.s. та важливість вхідних зон.

Школа декораторів - це можливість вчитись у практикуючих дизайнерів, це завжди бути в тренді, це бути серед однодумців, це команда мрії, це місяць інтенсивного навчання, що змінює життя.

Час проведений в школі - це час теорії і практики, час сюрпризів і подарунків в компанії Mopis, бо ми вас любимо!!!