Feel it — USA Wedding

З першої секунди ми зрозуміли, що весілля буде винятковим. Щирість, душевність, справжня турбота одне про одного буквально пронизували пару.

Готувалися до свята понад рік. Проведення планували в Буковелі, але за пізніше святкування перенесли до Штатів.

«Feel It» 

Емоції заполонили наречених і гостей — ось найважливіше. Хотілося, аби кожнісіньку мить проживали чуттєво, щасливо й назавжди.

Ранок наповнився веселощами та стилізованою зйомкою, а лист кохання викликав у Віки непідробні сльози.

Гострі відчуття вирували протягом усього весільного дня…

ДЕКОР

Погоджували його довго, малювали десятки ескізів, придумуючи все кращі. Тоді відкидали й починали знову. Нареченій подобалися різні варіанти, стояло завдання обрати най-най і створити дивовижну картинку.

Перемогли спадні декоративні елементи та вирізьблені деталі, продовжуючи візерунок, використаний у  запрошенні. Живі квіти міксували з дизайнерськими конструкціями.

Фрагменти декорацій виготовляли в Україні й паралельно організували виробництво у США. Командою зробили каркаси, стійки, підставки для композицій на гостьові столи.

ЇЇ ПІСНЯ

Емоційних моментів було багато, особливим видався один. Коли на екрані транслювалося освідчення в Мексиці, молода заспівала пісню-сюрприз.

ШОУ

Яскравим акцентом святкування стали виступи запрошеного ШОУ зі Штатів. Присутніх розважали танцями, співами та вражаючими постановками у супроводі спецефектів. Також, цікавими інтерактивами.

Весілля Вікторії та Володі запам’яталося сильними, відвертими почуттями. Молодята розчулили нас українськими традиціями, збереженими в далекій країні. Які ж вони були милі під час подарунків і добрих несподіванок!

Сподіваємося, ви теж відчули часточку того щастя разом із нами.