Зустріч Олександра та Соломії була визначена долею – одним запрошенням на Віденський бал.

Та як часто буває, за іронією долі, на бал пара так і не потрапила, а життя тим часом закрутило їх у своєму вальсі почуттів.

Саме історія знайомства закоханих лягла в основу концепції “Вальс почуттів”. А свій перший вальс пара вперше станцювала вже на найважливішій події свого життя – в атмосфері магії Віденського балу.

So special morning

Щоб уникнути зайвих переїздів святковий день ми запланували провести повністю у Edem Resort.

Тут на рецепції гостей зустрічали координатори в той час коли наречена разом із подругами знаходилась у спеціальному beauty space де створювались їхні образи. 

В цей час у нареченого проходила його зйомка, коротка, але результативна.

А потім розпочався справжній magic – ранкова фотосесія Соломії. Ми підготували дві локації де вона у супроводі подруг позувала для 9 операторів і неймовірно насолоджувалась цим процесам.

Decor

Команді декораторів вдалось створити неймовірне – оформлення весілля було масштабним й вишуканим та водночас невагомим. Таким же чарівним та невагомим, як почуття закоханих.

Конструкція арки створювалась індивідуально длDecorя події. Зверху квіткова, знизу невагома прозора – вона відкривала неймовірний вигляд на озеро. Виблискуючи на сонці кожною частинкою – до арки вела доріжка зі срібного глітеру, яка доповнила стилістику свята.

Перед агенцією стояла непроста задача: створити атмосферу легкості, щоб майже 200 гостей відчули себе справді, немов, у казці балу. Монофлористика у білих тонах додала свіжості, а немов летючі, флористичні композиції на столах вражали своєю ніжністю. Флористика у зоні молодят ідеально гармоніювала з інтер’єром закладу.

Для створення вишуканого бального майданчика – для весілля побудували шатро під конструктив локації площею 240 квадратних метрів. Лише уявіть – лампочки, що сяють із заходом сонця, прозорі та срібні елементи, диско-кулі, а внизу кружляють пари у вальсі почуттів. Магія, ніяк інакше. 

Program

Кращого ведучого, ніж Григорій Решетник, для вишуканого балу годі й уявити. Тактовний, елегантний – він став маестро цього банкету. Й загалом, весь зрежисований сценарій свята сповна відтворював величність Віденського балу. Виступ шоу-балету, що поклав початок балу, виступ чемпіонів України з бальних танців, “танець кохання” від балеруна та балерини – кожен з номерів  супроводжувався вишуканим інтро, пропрацьованими підводками і гармонійно вливався в картину вечора.

Неймовірною кульмінацією весілля стала вечірня церемонія. Величний торт з проєкцією історії кохання наречених, обітниці, що торкають серця і грандіозний музичний салют у нічному небі.

Ввечері на сцену вийшов гурт KAZKA. Під їх відомі пісні та феєричне шоу танцювали усі гості. Але й тут, як і на кожному весіллі від Mopis Wedding, не обійшлось без сюрпризів. Наступними на сцену, неочікувано для нареченого, вийшов його улюблений дует TamerlanAlena – це був подарунок від коханої та її батьків. Виступи артистів, вишукана атмосфера балу та неймовірна жива музика від FRANKO band до 5 ранку запалили серця гостей й без сумніву, залишаться там назавжди.

Це було грандіозне весілля, що закрутило усіх у вихорі незабутніх емоцій, а для Олександра та Соломії розпочало нову, неймовірну главу їхнього кохання.

ЗАПРОШУЄМО

на зустріч в затишному офісі чи за чашкою кави у viber/skype

Вам обов’язково сподобається

063 200 5 201