Історія цього свята розпочалась за півроку до святкування і за 6 місяців в нас вийшло створити справжню сучасну казку про всесвіт двох сердець. При знайомстві з Романою ми одразу зрозуміли – ми готуємо яскраве свято, таке ж яскраве як наша наречена. 

ЛОКАЦІЯ

Основне наше завдання було зробити вишукане та динамічне свято одразу. Локацією свята став вишуканий  Edem Resort. Ми задіяли декілька локацій закладу для святкування.

ДЕНЬ СВЯТКУВАННЯ

В яблуневому саду ми підготували стилізовану зйомку ранку нареченої. Вперше наречені побачились біля церкви на території комплексну. 

Вперше в цій капличці провели обряд вінчання – до цього ми  доклали чимало зусиль – підготували реквізит і усі документи для вінчання. 

Далі наречених очікувала прогулянка по території комплексу для того щоб впіймати найцікавіші кадри пари. І згодом для основного святкування гості перемістились у grand hall.

ДЕКОР СВЯТА

Декор ми продумували до дрібниць прислухаючись до уподобань та бажань наших наречених. Головним акцентом у флористичному ансамблі стала розкішна орхідея. Доповнена флористикою виїзна церемонія виглядала дуже легко та вишукано водночас.

ВИЇЗНА ЦЕРЕМОНІЯ

Для церемонії індивідуально розроблялась конструкція арки – вона поєднувала в собі прозорі елементи й створювала ефект невагомості. Виїзна церемонія – це один із найсокровенніших моментів свята. В оточенні найближчих людей наречені згадують свою історію та промовляють обітниці.

Щоб наречений почував себе вільно й прожив кожен момент – наша церемонія була двомовною. В таку мить емоції часто беруть гору і складно вимовити найважливіше. Тож обітниці нашої пари ми записали завчасно окремо із Джоном та Романою.

І ось дивлячись один одному в очі – вони почули такі важливі слова. За атмосферою весілля завжди стоять маленькі, але вагомі деталі.

ТОРТ

Для церемонії розрізання торта ми підготували ще один сюрприз – люмінесцентну доріжку. Коли наречені ступали на неї – вона засвічувалась й з’являвся візерунок, що дублювався у поліграфії та декорі свята. Доріжка вела їх до торта, дизайн якого розробляли кондитери спеціально для нашої пари. А вишенькою на торті став режисерський салют під улюблену пісню наречених. 

ПРОГРАМА

Коли на святі 136 гостей з різних куточків України потрібно зробити так, щоб цікаво було абсолютно всім. При створенні програми ми врахували віковий сегмент гостей, зробили основу таймінгу й наповнили його індивідуальними конкурсами. А неймовірним сюрпризом для гостей став подарунок від нареченого для найактивніших гостей – відпочинок на найкращому курорті Філіппін.

ЗІРКОВІ АРТИСТИ

Зірковим гостем стала Оля Полякова, яка запалила це свято на 100%. І коли всі гості не відходили від сцени ні на мить й підспівували кожну пісню – ми переконались. Це саме та родзинка свята, що потрапила у серця гостей.

The end is the beginning – весілля Романи та Джона стало яскравим початком нової сторінки їхнього спільного життя.

ЗАПРОШУЄМО

на зустріч в затишному офісі чи за чашкою кави у viber/skype

Вам обов’язково сподобається

063 200 5 201