Від першої зустрічі ми знали, що весілля буде надзвичайно атмосферне. Нетипове у всіх його проявах. Відображатиме світогляди пари та наповниться глибинним змістом і сенсом. Організувати таке свято — велика відповідальність. Але поряд із тим і величезний кайф!

У кожному етапі підготовки. У кожному моменті весільного дня.

Декор і стилістика

Замість копіювати чуже створюємо своє особливе. Ми влаштували для Міли її власний Pinterest.

Скульптури, колони, нетипова флористика… Унікальна композиція для кожного гостьового столу. Декор стелі навіював грецькі мотиви, навіть стіл для президії молодят виготовляли індивідуально.

Концепція

Греція. Античність. Мистецтво.

Найповніше атмосферу свята передасть коротке відео від FamilyTree.

Поліграфія

Екологічність — ще один момент, важливий для молодої. Тож використали папір ручного лиття, матеріали вторинної переробки. Довго та ретельно вручну виводили кольори. І як результат — стильно, персоналізовано, ідейно.

Ранок

Спокій. Релакс. НІкуди бігти і нікуди спішити. Друзі та подруги. Смачні сніданки.

І Wow сюрприз від Міли!

Ще на спільному сніданку все було як завжди, а після — нова стрижка. Та сама, що у День знайомства. Тут без зайвих слів.

Зустріч гостей

Локація Stavky Country Club ідеально пасувала стилістиці свята. Зону зустрічі гостей продумали максимально детально.

Біле шатро з диванчиками, столиками та пуфами. Звуки хангу, коктейлі…

І великий холст, де кожного (кожного!) гостя зобразили в образі грецького бога. Координатори зустрічали гостей. Для зручності квіти забирали у квіткову зону. 

І кульмінація — поява Богів (підготовлене ІНТРО), із якими гості спілкувалися про кохання.

Церемонія

Обітниці — виважені та дійсно справжні. Макс, який ніс обручки своїм батькам… Тут розплакались усі.На церемонії були сльози і посмішки. Спробуємо передати більше емоцій за допомогою відео.

Програма

Ведучий — Володимир Остапчук. Програму створювали персонально під свято.Одним із основних акцентів стали Олімпійські Ігри. Спеціально сформована програма, підготовлений реквізит… Вийшло цікаво та самобутньо. Танцпол запалили діджеї з Києва — Даша Коломієць і Дір.

Перший Танець

Світлові ефекти готували майже 4 години, але воно того вартувало. Оригінальний супровід пісні та моменти танцю без музики вражали уяву. Запрошуємо переглянути повне відео.

Атмосфера

Комфорт гостей для наших молодят став пріоритетом. Попри основну програму та активності, гості могли пригоститися кенді-баром і грецьким фуршетом. Посмакувати напоями від One:One (найсмачніше у Львові лате, капуоранж, флетвайт… )

Окреме кавове меню для справжніх гурманів. Поправити зачіску та макіяж в окремій зоні від G-Bar. Функціонували кілька instagram-фільтрів, створених спеціально до свята.

Вечірій Magic

Торт розрізали у зоні церемонії. З вечірнім світлом вона зіграла по-новому. Після перемістилися в імпровізований кінотеатр під відкритим небом. Загорнувшись у плед, гості смакували торт і дивилися відео.

А саме:

– інтерв’ю з Богами

– SDE (ролик про весільний день)

– подяку Роми та Міли (записану попередньо)

Подарунки додому теж концептуальні. Грецьке вино, оливки (привезені з Греції), персоналізована листівка для кожного і печиво за грецьким рецептом… Це було надзвичайно атмосферне та концептуальне свято.

Свято не для всіх!

Бо таке могло бути лише у Роми та Міли.

Ми дякуємо за довіру і з теплом згадуємо кожен епізод такого особливого дня.

ЗАПРОШУЄМО

на зустріч в затишному офісі чи за чашкою кави у viber/skype

Вам обов’язково сподобається

063 200 5 201