Дивовижне свято за 5 днів!

Ми рідко готуємо проекти за такий короткий час. Та мали тиждень для ідеї від першого дзвінка і ще менше на реалізацію, включаючи огляд залу й остаточне погодження.

PRINCESS VIKTORIA

Побачивши сукню іменинниці, зрозуміли — інша концепція неможлива. До святкування все створили вишукано, зі смаком та шармом для маленької принцеси. Тільки подивіться на локацію до і після роботи нашої команди.

ДО/ПІСЛЯ

ПОВНЕ ПЕРЕВТІЛЕННЯ

Стелю зашили золотою дизайнерською тканиною, вперше тоді використаною. За кілька діб змогли заміряти, виготовити та задекорувати. Додали мерехтливого світла й дискобол.

Підлогу застелили червоним ковроліном, розмістили круглі столи та стільчики. Композиції складалися з квітів елітних сортів.

ДОБРА КАЗКА

Фотозоною служила інсталяція з каретою, за кенді-баром побудували замки. Ззовні у казковий світ потрапляли через червону ширму, одна стіна повністю вкривалася повітряними кульками.

Як завжди на заходах MOPIS, персоналізація — надрукували два великі полотна зі світлинами малої красуні.

ВАУ

Дитячі програми розробляємо особливо ретельно. Враховуючи вік, смаки та вподобання малечі, цього разу був аквагрим, МК слаймів, розваги й подарунки.

На солодкій території на вибір готували морозиво, сподобалися дітям зони з бургерами, фрі та пастою.

ТОРТ

У формі прекрасного палацу — справжній витвір мистецтва. Вивезений під феєрверки, він вразив усіх гостей.

Щасливі, що вдалося створити яскравий День народження для милої дівчинки. Впевнені, чарівна принцеса виросте розкішною королевою, а казкова історія залишить назавжди свій слід.

ЗАПРОШУЄМО

на зустріч в затишному офісі чи за чашкою кави у viber/skype

Вам обов’язково сподобається

063 200 5 201