I lay my Love on You…

“Сможете ли Вы организовать свадьбу в Германии?” — запитала зателефонувавши у MOPIS Крістіна.

Ми могли й хотіли, тому взялися за підготовку красивого весілля у захопливій локації. 

СТИЛЬ У КОЖНІЙ ДЕТАЛІ

Наречена чітко уявляла стилістику свого свята, до якого ідеально підійшли трендові Pantone Pompeian Red & Green 363. Стелю над танцмайданчиком прикрасили світильники та дизайнерські конструкції, гостьові столи — вишукані канделябри. За лічені хвилини до часу ікс весільна зала засяяла!

CEREMONY AREA

Важливим було витримати декор у єдиній палітрі, де різні фрагменти перегукуються між собою. Необхідні елементи готовими везли зі Львову, живі квіти замовляли прямо в Голландії. Бурхливі емоції поважних гостей, їх захопливі “Wow” та “It’s so beautiful”, стали найкращим доказом, що усе вдалося.

PROGRAM

Ведучий, вільно володіє обома мовами наших молодят. Присутніх захопили інтерактиви, переплетення німецьких та українських традицій. Дехто підготував приємні сюрпризи.

Атмосферу, що там панувала, найкраще передадуть світлини Сергія Мазура. Він також приїхав з України, як і вся команда фото та відео.

CEREMONY

Саме з них подія розпочалася, ними хочемо завершити розповідь про весілля Крістіни та Кая. Назавжди запам’ятаємо сильні, зворушливі слова, від яких відчули тепло і сльози радості.

“I lay my Love on You” — улюблена пісня нареченого наче оспівує історію й переживання неймовірної пари…

ЗАПРОШУЄМО

на зустріч в затишному офісі чи за чашкою кави у viber/skype

Вам обов’язково сподобається

063 200 5 201