Під одним небом з тобою

Це весілля вийшло надзвичайно вдалим і сердечним. Наречені відразу пропустили рік 2020 із його локдаунами, призначивши дату на літо 21-го. Майже за 2 роки після пропозиції.

Ми бачили гармонійну люблячу пару та перевірене часом кохання. І зразу придумалии концепцію, від якої обоє були в захваті. Залишалося тільки знайти ідеальні локації та організувати вишукане свято.

Весільний Ранок

Його молодята провели в Модерн Арт Готелі з близькими людьми — у приємному хвилюванні та передчуттях. Там же відбулася їхня перша зустріч.

Після цього на них чекали Митрополичі Сади, орендовані для фото та відеозйомки, а також Благословення батьків.

Молоді люди хотіли традиційне вінчання — обряд відбувся у маленькому затишному храмі Андрія Первозванного, де колись проходило Хрещення Ліди.

Колір щастя — голубий

Справжньою окрасою події стала гортензія кольору неба. Блакитні квіти, привезені з рідного нареченому Закарпаття, склали основу декору у чарівних композиціях на кожній локації.

Місце проведення будувалося паралельно з підготовкою заходу. І райський куток, Stavky Country Club біля мальовничого озера, просто зачарував усіх присутніх. А прозорий Бенкетний зал і за столиками дозволяв милуватися красою природи, серед якої органічно виглядала ніжна фотозона.

Атмосфера на мільйон

Ведучий Діма Корнелюк відразу створив розкуту та веселу атмосферу. Світилися очі, вибухав сміх, зворушували щемливі моменти. Рідні люди та друзі молодих підготувалися і щедро лунали добрі слова та побажання.

Про найменших гостей також подбали — малечу розважали аніматори. Діти себе настільки вільно почували, що вже й забули про батьків, які спокійно спілкувалися та насолоджувалися святом.

Особлива увага музикантам — гурту «4ever Band». Публіка активно комунікувала з ними, замовляла пісні та знову пускалася у запальний танок.

А Перший танець молодят усіх розчулив — чуттєво і романтично… Серед білого диму танцювала сама Любов.

Торт і фінальна родзинка

Суперефектним вийшло розрізання торту! На той момент уже стемніло і гості дружно запалили для молодої пари бенгальські вогники.

Наприкінці вечора всіх вразило й порадувало відео весільного дня від Family Tree. Що стало казковим завершенням такого милого піднебесного весілля.  

ЗАПРОШУЄМО

на зустріч в затишному офісі чи за чашкою кави у viber/skype

Вам обов’язково сподобається

063 200 5 201