Перший весільний танець

15.02.2016

Перший весільний танець – один з найбільш романтичних, чуттєвих та особливих моментів на весіллі. Це мить, коли все навколо завмирає, світло приглушується, гості затамовують подих, лунає особлива мелодія і наречені опиняються вдвох – лише один для одного.

Хтось обирає для себе танець драйвовий, веселий, з запальними та динамічними рухами. Інші надають перевагу мелодійній, ніжній та романтичній музиці. Головне відчути свою пісню, під неї і станцювати буде значно простіше.

У випадку, якщо з вибором пісні виникли складнощі – можна звернутись за порадою до хореографа. Тут молодятам запропонують безліч хороших мелодій, на різні смаки та вподобання.

Робити постановку весільного танцю чи ні – вибір кожного. Важливо знати, що навіть «нетанцюючим» парам професійний хореоргаф допоможе зробити постановку, що виглядатиме гарно і природньо. Не обов’язково ставити складні рухи – вони повинні легко вдаватись та бути витонченими. У середньому, перший танець молодят ставиться за 4-6 занять.

На даний час є величезний вибір спецефектів до першого танцю молодят. Кожен з них особливий та цікавий по-своєму. Нижче трішки розкажемо про можливі варіанти.

ВАЖКИЙ ДИМ 

Мабуть, найпопулярніший спецефект – дим машина, який обирають сучасні молодята - ніби хмаринки, що стеляться по підлозі. Особливу популярність важкий дим викликає у мужчин – їм подобається, що під час танцю буде менше помітно ноги:)

перший весільний танець

КОНФЕТІ-МАШИНА

Під дією стислого повітря конфетті-машина викидає паперові або металізовані конфетті у формі смужок різних кольорів, сердечок, голубків, зірочок чи сніжинок. Конфетті – це надзвичайно весело! Це виглядає захоплююче для наречених, бо коли Ви піднімете очі - побачите, як навколо кружляє казка. Якщо на весіллі є дітки, вони безмежно тішаться, беруть конфеті в жменьку та підкидають догори і на наречених.

перший танець молодят

МИЛЬНІ БУЛЬБАШКИ

Мильні бульбашки – це подорож у дитинство. Їх багато, вони кружляють довкола молодих і створюють чарівну атмосферу.

ХОЛОДНІ ФОНТАНИ

Феєрверки срібного чи золотистого кольору – холодні фонтани - загораються у найдинамічніший момент в танці та викликають шалений захват. Тривалість їх горіння – 20 секунд. Часто наречені поєднують їх з важким димом або конфеті-машиною.

ДІТКИ-ЯНГОЛЯТА або ДІВЧАТА-БАЛЕРИНИ

Красивою тенденцією останніх років є запрошення для доповнення весільного танцю діток-янголяток або дівчат-балерин, які ідеально підходять для романтичного, повільного танцю. Білосніжні костюми підкреслюють чистоту та ніжність моменту.

Команда «Mopis» щиро бажає, щоб Ваш перший весільний танець пройшов незабутньо. Не хвилюйтесь. Зробіть це один для одного і насолоджуйтесь кожною миттю. Не так важливо правильне па, чи 100% потрапляння у вірний такт. Важлива ваша посмішка, ваш погляд та емоції, які ви матимете можливість пережити лише у ці хвилини.

Будьте щасливими!

Бо ми вас любимо!