Вечірні виїзні церемонії весілля

12.01.2016

qiq9l1CwX1kЗробіть це при свічках!

3 варіанти вечірньої виїзної церемонії

Весільна церемонія у місячному сяйві і трепетному мерехтінні свічок – мрія все більшої кількості наречених. Але як правильно поєднати таке вечірнє дійство із загальним сценарієм весілля? Розповідає ведуча весільних церемоній Христина Паньків.

Вечірня виїзна церемонія – це завжди дуже красиво і таємничо, бо кращої картинки для весільного фото й відео годі шукати. А ще – ліпшої нагоди для зворушливих ритуалів з вогнем та яскравих світлових шоу. Як це все об’єднати із Вашим весіллям? Я пропоную декілька варіантів сценарію виїзної церемонії…

9UIqEXbW5kU.jpg.pagespeed.ce.1vxldnx6QJ

Феєричне шоу-сюрприз для гостей.

Проводити весільну церемонію посеред свята, або на його завершення – один з останніх модних трендів. На ній молодятам вже не треба ставити підписи і обмінюватися обручками, бо це не стільки обряд одруження, як загадкове весільне дійство. Красивий світловий декор, прониклива музика, історія вашого кохання, обітниці, сказані тепер у статусі чоловіка та дружини… І ваші мрії, що злітають у небо разом з магічними японськими ліхтариками. В такій церемонії ідеально поєднуються і перший танець, і розрізання весільного тортика, і традиційна передача родинного вогнища. Повірте, такий «номер» у вашій весільній шоу-програмі точно не залишить нікого байдужим. Адже відомо - найкраще запам’ятовуються початок та кінець будь-якого дійства. Тому залишивши нічне торжество на десерт, будьте впевнені – гості гарантовано підуть з Вашого весілля у піднесеному, романтичному настрої.

Романтичне свято «тільки для близьких».

Для того, щоб трішки розвантажити насичений весільний день, влаштуйте вечірню «розписку» напередодні, запросивши на неї лише найрідніших людей. Перші сутінки додадуть цьому дійству особливого шарму, ліричності, навіть інтимності, а завершить свято душевний фуршет-банкет при свічах.

 

Вечірній молодіжний обряд.

Така весільна виїзна церемонія також проводиться в окремий день. Вона підійде Вам, якщо ви бажаєте на своєму святі відірватись по-повній винятково з найближчими друзями, без 200 чоловік дорогої родини. Дотепні жарти у тексті ведучої та Ваших обітницях, бенгальські вогні у руках дружок, фаєр-шоу впишуться у сценарій реєстрації шлюбу пречудово. Так само як і нестримна запальна вечірка опісля самого весільного ритуалу.

Будьте сміливі у своїх мріях. І нехай ваша вечірня церемонія сяє вашим коханням!

Ведуча весільних церемоній
Христина Паньків