Стільці Chiavari на Вашому весіллі

15.02.2016

chiavariЗамовляй стільці "Chiavari" за тел: 097 555 49 56.

На сьогоднішній день у Львові легендарні стільці Чіаварі (Chiavari) є невід’ємною частиною святкових заходів та весіль. Вже понад 200 років вони є стандартом основних меблів на весіллях у всьому світі та стали іконою стилю і безсумнівним доказом хорошого смаку. Вишукані та елегантні вони легко перетворюють будь-яке свято у казку.

Крім цього стілець Chiavari, або ще його називають Tiffany chair, має неабияку історію. Створив його італійський столяр аж у 1807 році у місті Чіаварі, назву якого він і перейняв. Стільці Chiavari стали свідками прийомів королеви Вікторії та Наполеона, а сьогодні стоять у сімейній їдальні Білого дому у Вашингтоні.

стільці чіаварі

Секрет стільчика криється в його легкості та компактності, адже він продуманий до дрібниць. Його краса легко вписується майже у будь-який дизайн як тематичних весіль так класичних заходів. Надзвичайно гармонійно він дивиться у поєднанні із круглими столами. Завдяки своїй повітряності легко декорується та «не перевантажує» зали.

Використавши стільці Chiavari на виїзній церемонії під чистим небом, Ваша розписка стане дивовижною. Також пропонуємо використати стільці Чіаварі на весіллі під ключ.

оренда стільців Chiavari

І нехай Ваші мрії стануть реальністю!

Телефонуй, щоб дізнатись чи вільна дата: 097 555 49 56, 093 73 55 752 ! 

Спеціальна ціна для весільних агентств та декораторів.