Олеся та Назар

НА ВЕРШИНІ КОХАННЯ

ПРО ВЕСІЛЛЯ

Близько одного року тому до нас подзвонила наречена: «Добрий день, скажіть, будь ласка, чи зможете організувати церемонію на горі ?»

Так, так і ще раз так!
Ви ж знаєте, що для нас немає нічого неможливого!

Це була мрія Олесі, зі здійснення якої ми розпочали підготовку неймовірно красивого свята «На вершині кохання».

Олеся ніколи не вірила в любов з першого погляду...
Але один вечір в компанії друзів перевернув її життя зовсім в іншу сторону. Цей був той самий випадок, коли в одну секунду все стало зрозуміло! Вони зустрілись тоді вперше і більше ніколи відпускали один одного.

Як народилася ідея саме такого свята? Чому саме Українські Карпати ?

Одного разу Олеся і Назар були на весіллі в друзів. Це було в Тоскані, посеред мальовничих краєвидів, що так зачарували нашу пару! Надихнувшись просторами Італії, вони точно визначили яким має бути їхнє свято!
В них з’явилась мрія - бути над горами, над українськими горами! Щоб саме в їх особливий день довкола оточувала незрима краса, створена природою.
Маючи сильну життєву позицію, з патріотичними поглядами, Назар і Олеся були переконані, що посеред українських гір і мальовничих краєвидів є неймовірні місця, серед яких можна обрати саме те, що стане особливим лише для них! За пошуками якого відправились ми вже разом.

Там де у небі витає любов, де серед гір лунають тільки найщиріші слова, де сходяться мільйони шляхів! Серед усіх доріг - зійшлися дві, що ведуть до кохання.
Тут серед чистої природи народжується вона - сім’я. На вершині гори у обіймах неба, де у очах сяє сонце.

Вся природня велич зійшлася тут заради двох - заради молодят. Адже на цілому світі немає природнішого почуття, аніж кохання. Найкращі та найрідніші речі в цьому світі не можливо побачити і навіть почути, їх відчуває лише наше серце!

У будь-якій точці світу знайдеться одне місце, де час зупиняється.
Де два серця б’ються сильніше, а відчуття ніколи не повторюються!
Тут твориться їх особлива історія♥

Олеся і Назар мріяли і дуже сильно хотіли, тільки не уявляли одного «як це зробити?»!
Але для цього є ми ♥️
А з Mopis - #мріїздійснюються !
P.S. Під час підготовки наречені нам зізнались, що саме наша концепція, з локацією, з декором і деталями вселила в них неймовірне бажання зробити саме таке свято і ніяке інше!

Ми дуже цінуємо, коли готуємо свято про великі почуття, в яких закладена особлива історія! Історія, що надихає на неймовірні вчинки та кожного разу доводить, що ви одні такі в цьому світі!

Ми любимо слухати ваші розповіді з спільних подорожей та смішних ситуацій, ми любимо ділитись враженнями, коли знаходимо для вас унікальне рішення! Ми любимо, коли у вас є велика мрія, а ми здійснюємо її♥️

Любіть, мрійте і знайте, що у @mopis_wedding мрії здійснюються.

#onthetopoflove