Оформлення весільного залу

11.01.2019

оформлення весільного залу

Підготовка до весілля зазвичай справа не легка, адже вимагає, ретельного підходу та ідеального плану. Зокрема це стосується оформлення весільного залу. Є безліч пропозицій, весільних аксесуарів, ще більше можливих кольорів і відтінків, ціни на які можуть бути дуже різні.

Оформлення весільного залу

При оформленні залу на весілля, насамперед, необхідно відштовхуватись від обраного ресторану. Необхідно звернути увагу на розміри, планування та загальну площу приміщення; обдумати, що буде використовуватись для оформлення весілля. У різні зали пасуватимуть різні весільні аксесуари, кольори та стилістичні рішення. Буде значно простіше, природніше та економніше оформляти ресторан декором, що доповнюватиме його інтер’єр.

Кольори весілля варто обирати такі, щоб пасували до пори року та зовнішності наречених. Восени надзвичайно стильно та гармонічно виглядає «marsala», взимку – білий та срібний, а весною красу природи доповнять ніжні відтінки.

оформлення залу

Зазвичай прикрашання залу включає в себе:

  • оформлення столу молодят;
  • оздоблення стільців, сходів, стелі, перил або брами;
  • оформлення Candy Bar та столика для весільного торту;
  • оформлення столів гостей;
  • оформлення фуршетного столу;
  • встановлення фотозони.

Важливо попередити господарів про можливе внесення змін у декор весільного залу: заміна скатертин на столах гостей на спеціально стилізовані, оздоблення входу, оренда меблів (стільці Chiavari), драпірування тканиною, встановлення фотозони.

Замовляючи оформлення залу на весілля у нас, ви отримаєте не тільки розкішне, але і дуже зручне приміщення. При оздобленні залу ми використовуємо буквально кожен сантиметр, максимально вигідно використовуючи дану фактуру, площу і конфігурацію.

Для оформлення весільного залу традиційно використовують квіти, свічки, повітряні кулі, світло і драпірування тканиною, обираючи щось одне чи поєднуючи.

оформлення весільного залу

Як визначити вартість оформлення?

Щоб зорієнтуватись по вартості оформлення залу на весілля, необхідно, самостійно або з декоратором, скласти список необхідних прикрас. Іноді декорувати потрібно тільки зону молодят, а буває, що треба зашивати стелю тканиною, завозити столи та стільчики і створювати композиції на гостьові столи. Звичайно, що ціна в цих двох випадках буде помітно різнитись. Знаючи список декору та кольорову гаму, легше визначитись з кожною окремою позицією. Визначте, що у оформленні є ключовим, найбільш важливим, а які елементи весільних декорацій можна зробити простішими.

Щоб оформлення весілля вийшло справді красивим і захоплювало, не забувайте про деталі. Продуманими повинні бути не лише великі конструкції (арка, стінка за столом молодих), а й дрібнички. Гості оцінять, коли номерки на столах, посадкові карточки, скринька для грошей та інші весільні аксесуари будуть в єдиному стилі, цікавими та доповнювати стилістику свята.

Нехай Ваша підготовка до весілля не завдасть Вам багато турбот, а принесе лиш хороші та веселі спогади!

З любов’ю, команда «Mopis»

декор весільного залу
оформлення залу на весілля