Варіанти оформлення весільних арок

15.02.2016

Є так багато різновидів оформлення весільних арок, декорацій та фото арок, що в широкому розмаїтті не завжди легко знайти «свою». Весільні арки різняться розмірами, матеріалами, сезонністю та манерою оздоблення. Щоб вибір був легким та приємним, ми спробували описати деякі весільні арки та їх особливості.

Класична напівкругла арка

Декорована тканинами та живими квітами. Ідеально доповнить образ ніжної та романтичної нареченої. Легкі тканини створюють атмосферу легкості та повітряності, а живі квіти надають шарму. Така весільна арка підійде як для церемоній в приміщенні, так і на вулиці.

Класична напівкругла весільна арка

Арка-хупа

Вишукана та дуже красива вона ідеально доповнить найвизначніше свято. Декор арки складають тканини, підібрані в кольори весілля та пишне панно з живих квітів, які не залишать байдужими жодного гостя.

Пропорції арки-хупи прораховуються та розробляються таким чином, щоб створити ідеальну картинку для фото та відео. Наречені на її фоні виглядатимуть природньо та гармонійно.

весільна арка хупа

Водоспад

Це важко описати словами. Уявіть наречених, що, тримаючись за руки, обіцяють назавжди. А позаду них водоспад, обрамлений зеленню та живими квітами.
Такий дизайн арки не зустрінеш на пересічному весіллі, арка-водоспад, - вона жива, справжня та дуже особлива.

весільна арка-водоспад

Весільна арка з гілочок

Весільна арка з гілочок символізує злагоду та сімейний затишок. Вона підкреслює ніжність та природню красу нареченої, доповнює душевність події.

Така шлюбна арка стане окрасою весілля в будь-яку пору року. Весною декор арки можна доповнити свіжим бузком чи півоніями, влітку яскравими сезонними квітами, восени жовтим листям, а взимку жолудями та шишками.

Весільна арка з гілочок

Книга

Поєднати свої долі та серця на фоні великої книги, що розповідає історію кохання молодят – дуже символічно. Адже сторінки містять історію саме про цю пару, саме про це весілля, що відбувається в ту саму мить. Це душевний та знаковий спосіб розпочати нову сторінку нового життя.

І це лише невеликий перелік оформлення весільних арок.

Обираючи дизайн арки, слухайте своє серце. Нехай воно відображає Вас, Вашу історію та ваше Кохання.

Тоді, навіть через роки, згадуючи та передивляючись фотографії, весільна арка викликатиме теплі спогади та приємну посмішку.

Більше фото арок в нашій галереї.

Mopis, бо ми вас любимо!