Найпоширеніші стилі весілля

01.09.2017

Весілля як свято і спосіб його святкування перейшли нам у спадок як від добре знайомих родичів, друзів так і з далеких романтичних книг та закордонних  фільмів. Усе почуте, побачене проходить фільтри вподобаннями пари та  формується у власне вираження  особливості пари в їх святі.  

Весілля - це свято, але яким йому бути обирати Вам. Стиль, колір, кухня, музика - це лише приправи, щоб доповнити вже відому формулу він + вона.

 Найпоширеніші стилі весілля, обери свій

Весілля…  Що це: звична вечірка чи особливий день на який Ти чекала половину життя? Це казка, що оживе чи сповнений обов’язків захід? Який буде цей день обирати Тобі, а обирати в сучасному різноманітті стилів весілля є з чого. Головне щоб, стиль підходив до темпераменту вашої пари, не шокував гостей,  розкривав історію ваших почуттів  та створював правильну атмосферу.

 Основні стилі весілля:

1. Класичне весілля. Це весілля яке  не прив’язує нас територіально, але узагальнює  в собі традиції які існують в регіоні, з дотриманням побутових деталей та кухні.

2. Українське весілля. Це весілля в національному колориті. Ідеальна локація: колиба чи шинок. Акцентами є червоний колір, вишивка та національна кухня. Особлива увага до весільних традицій та старовинних обрядових практик.

3. Європейське весілля. Це весілля які  зраз зустрічаються найчастіше. В них присутні тканинні елементи оформлення та вишукана флористика. Кухня - середземноморська. Часто присутнє таїнство вінчання.

4. Весілля в екостилі набуває зараз великої популярності. Воно потребує вибору майданчика з особливим екстер’єром. Кухня гриль та барбекю. Вітаються веганські страви. Весільний декор дрібний, часто це хенд мейд деталі.

5. Весілля в стилі вінтаж. У Львові весілля такого стилю легко відтворювати, адже достатньо майданчиків, де інтер’єр сприяє такому стилеві. На кухню тут незначна увага, радше цінуватиметься вибір та подача алкоголю. Декор весільного свята містиме багато елементів,що відповідатимуть стилю.

6. Бохо -  досить новий стиль, який наречені полюбили і все частіше зустрічаємо. Його особливість - це суміш легких та важких тканин та текстур, колоритність орнаментів, поєднання незвичних кольорів. Кухня - з елементами східної.

7. Костюмоване або тематичне весілля - ці весілля зустрічаються все частіше, адже емоції від перевтілень особливі і вони легко відтворюються на річниці та інші сімейні свята. Кухня відповідна, декор та локація теж. Свято, що розкаже про вашу історію в ролях.

8. Вечірка. Весілля в стилі легкої коктельної вечірки. Це свято створене щоб об’єднати друзів та близьких навколо пари та їх особливого дня. Декор весільного свята невимушений. Кухня - легкі закуски та канапе.

9. Royal - це стиль весілля в якому усе починається від сукні в стилі принцеса, костюма нареченого, в стилі фраку. Особливим весільне свято робить квіткове та декоративне оформлення. Його вирізняють помпезність та шик. Кухня -  це мікс європейських та середземноморських страв, з особливою подачею фірмової страви від шефа. Великий торт і красива виїзна церемонія.

10. Весілля  в стилі “honey moon”. Назвати його новим складно, але на звання модного воно заслуговує сміло. Схоже на весільну втечу, щоб залишившись тет-а-тет,  поєднати свої молодята відправляються світ за очі, обираючи зазвичай теплі країни. Весілля проходить як церемонія для двох та святкова вечеря на березі океану. 

 (читай також статтю про стилізовані весілля)

Яким буде ваше весілля? Варіантів безліч, адже поєднувати, комбінувати ви можете сміло будь-які варіанти, а можете обрати декілька і розтягувати святкування на етапи.

Сучасним нареченим пощастило, адже рамок і канонів майже не існує, все залежить від вашого світосприйняття та фінансових можливостей.

В весільній підготовці важливо не згубити себе і  пам’ятати, що це свято двох. Нехай кохання допоможе вам зробити правильний вибір, а решту довірте професіоналам які гарно виконають свою роботу, щоб у ваш день ви насолоджувались, залишивши позаду усі клопоти і хвилювання.