Наймасштабніший декор за 12 годин!

16.04.2019

декор залу на весілля

Як з'явилась ідея такої масштабної стелі?

Керуючий декоратор  Юлія - "Цього разу до нас прийшла наречена, яка не знала точно, як має виглядати фотозона, зона наречених на її весіллі, але знала точно, що декор стелі мав вразити її гостей. І ми почали підготовку. Було три концепції декору стелі, безліч макетів та візуалізацій, але наречені з першого погляду обрали наймасштабніший та найскладніший варіант, бо знали, що саме зробить WOW-ефект. І вони не помилились. Варто було подивитись на реацію гостей, які просто не впізнавали такий звичний для них зал.  Люстри з зеленні вдало поєднались з зеленими зонами самого залу і по секрету скажемо, що багато тих, хто побачив цей декор стелі пропонували нам продати його в цей зал, настільки гармонічно він поєднався з тематикою залу.”

наймасштабніший декор залу mopis

 

Що було найважчим в підготовці ? 

"Найбільша проблема монтажу - часові обмеження. Ми повинні були зробити монтаж за 12 годин.

Ще більше ускладнювало роботу те, що поки не була змонтована стеля (а вона займала майже всю площу стелі в залі) не могла монтуватись жодна інша зона: зона наречених (яка мала розмір 4х11 м.), гостьові столи та стільці, які ми повністю замінили, композиції на столи. Ми мали зменшити час на монтаж стелі до мінімуму, тому вирішили привезти декор в готовому вигляді, який був розібраний на три модулі.

Кожен модуль 11х6 метрів ми повністю складали на складі (добре, що перед нашим складом є багато вільного місця) з металевих ферм, поверх яких натягували сітку, кріпили штори-нитки і робили кріплення для люстр з зелені і після цього все це скручували в рулон для зручного транспортування. 4 дні з 10 години ранку до 2 ночі ми виготовляли кожну секцію."

 

Скільки людей працювало на майданчику?

"Щоб зробити монтаж за 12 годин нам довелось залучити якнайбільше людей: 6 професійних висотників, які мають досвід роботи на висоті, 4 хлопці - монтажники з нашої постійної команди Mopis, 10 місцевих вантажників, флористи, 8  дівчат-декораторів"

 

Чи задоволені результатом?

"Здивовані очі гостей та щасливі очі наречених - найкращий показник того, що все вдалось. Слова вдячності від наречених завжди дають сили робити дива."

весільний декор стелі

Наймасштабніший декор залу на весілля