Не так давно жила собі дівчинка. Жила вона не в замку, а у звичайній квартирі. Та було у ній те, що не можуть загасити роки і заховати комірчини пам’яті - її мрія. Гортаючи сторінки казок, вона із захопленням чекала моменту, коли з’явиться добра чаклунка і все встане на свої місця: ганчір'я перетвориться на прекрасну сукню, зазвучать фанфари і закохані зустрінуться, щоб вже ніколи не розлучатись.

Часи, коли кохання жило на сторінках, позаду, справжнє ж кохання зустрічаєш у реальному житті. Зустрічаєш того, кому довіряєш своє все, з ким ділиш радості і печалі, з ким, власне, перетворилось на спільне і очікуєш, що все буде так, як у старій запиленій книжці, з якої і народився образ ідеального свята.

Звучить лірично і солодко, та саме такі на смак мрії у реальності.

Mopis - це сучасна "хресна мама", яка готова творити і експерементувати заради своїх наречених. Наче феї, вона перетворювала верхівки гір, дахи будинків, ліси, парки та підземелля у майданчики для найкрасивіших свят. Х-фактор успішного весілля від Mopis у тому, що кожна деталь - важлива. Спілкуючись з нареченими, ми відшуковуємо найтонші нюанси, втілення яких теплим спогадом грітиме серце довгі роки.

Коли наречена обирає Mopis, окрім професійної команди вона отримує друзів, які будуть поруч на кожному етапі підготовки до весілля, відстоюватимуть її позицію і радитимуть тільки найкраще.

Оживають сучасні казки по-різному. Бувають вони, як туманні світанки, незамислуваті бранчі, легкі обіди і вишукані вечері. Це маленькі рамки для великих можливостей, щоб втілити мрію. Знайшовши кохання - не зволікай. Адже найкраще свято - це свято для себе, це свято від Mopis.