Mopis – нам 5 років!

22.05.2016

Час - найцікавіше та найнеоднозначніше мірило. Час - це неймовірна швидкість, яку не помічаєш доки не зупинишся. Такими швидкими, насиченими були 5 років компанії Mopis.

Проекти, що створювала команда дизайнерів, декораторів, флористів, поліграфістів та кравчинь були особливими та неповторними, адже кожен, хто стає клієнтом Mopis, має свою унікальну історію.

Робота такої творчої команди була відмічена у створені персональних свят, арт-об'єктів та соціальних проектів. Час, якому притаманно загашувати ентузіазм, у випадку з командою Mopis розбурхав полум'ям творчості.

Mopis - це компанія, що утворила ідеально злагоджений механізм розділивши обов'язки на команду організаторів, mopis school, команду поліграфістів, декораторів, флористів, відділ виготовлення та монтажу, окремо сформувався відділ прокату декору.

Час не став визначенням успіху, успіх це віддана команда, що вірить в те, що робить і любить кожного клієнта.

Mopis - це велика сім'я, що розкриває таланти і мріє, щоб кожен хто приходить пишався тим, що став частиною команди.

5 років - багато змін, багато талантів та нестримний потенціал , 5 років - як початок втілення багатьох мрій, зустрічей та проектів. Час в Mopis - це мірило цікаве, бо зупинившись на мить бачиш, як змінюєш на краще світ навколо. 5 років - це час за який команда гідно подолала випробування і стала справжніми професіоналами.

Mopis - щасливчики, що творять дива!

#зднемнародженняMopis #бомиваслюбимо