Весільний фестиваль 2016. Як це було…

04.05.2016

Львів фестивалить! Що найприємніше – починається усе з найбільш романтичного фестивалю Lviv Wedding Festival. Свято, що об’єднує найкращих фахівців весільної індустрії і наречених, які шукають все для ідеального весілля.

Цього року Lviv Wedding Festival проходив під гаслом «родинного дерева», де затишна крона тішила приємними несподіванками, вражала сюрпризами і надихала. Могутнім корінням були найрізноманітніші послуги, які зроблять будь-яке свято особливим та унікальним. Безліч розваг та фотозон були запропоновані у рамках Lviv Wedding Festival. Особливо цікаво та розгорнуто був представлений ринок ресторанів, бенкетних залів та кейтерінгових компаній.

Незмінною є традиція Lviv Wedding Quest у рамках Lviv Wedding Festival, де головним призом є казкове весілля за 100 000 гривень. Понад 300 пар, які боролися у квесті, активно провели неймовірні 2 місяці відбірних етапів і отримали цінні подарунки. Переможці квесту – пара з прекрасною історією кохання, яка скоро втілиться в чудовому весіллі.

vxiHiys5-Gc

Lviv Wedding Festival – це свято для тих, хто кохає і для тих, хто знає і вміє зробити цей день особливим. Фестиваль – подія визначна, адже приходить на початку весни, щоб пробудити Львів, його романтику і натхнення.

Великий вибір сирних, алкогольних, суші-фуршетів та неперевершена кава – це тільки невелика частинка Lviv Wedding Festival, що, у свою чергу, може стати і частинкою Вашого свята. Сцена, яка працювала у режимі нон-стоп, дала можливість обрати найкращий гурт і розвагу для будь-якого івенту. Окремий зал для майстер-класів та презентацій також став чудовою можливістю для найбільш допитливих наречених отримати максимум корисної інформації.

tyKuCBBtpvQ

Фотографи, відеографи, флористи та декоратори, кондитери та барісти, артисти найрізноманітніших жанрів, перукарі та візажисти, сукні весільні та вечірні, шикарні кортежі і мегаталановиті організатори представили послуги найкращого європейського рівня!

Виставковий центр Південний-EXPO вже другий рік поспіль гостинно прийняв організаторів для проведення Lviv Wedding Festival. Технічними партнерами фестивалю є дві відомі компанія Львова. Завдяки Zoom Production сотні лампочок сяяли по-особливому, а десятки прожекторів створювали особливу атмосферу за легкими рухами режисерського пульту. Компанія Westsound, у свою чергу, подбала про шикарну сцену та потужний звук, що перевершили усі очікування. Неймовірні образи організаторів фестивалю створили сукні від компанії Crystal Design. Зачіски та макіяж – неперевершені дівчата, майстри своєї справи Оля Токаренко, Оксана Бойко та Катерина...

І куди ж ми без «смачних» партнерів Lviv Wedding Festival: iСoffe – кави, яка піднімає настрій, та Good Friends – фуршетів, які вміють дивувати. Усі ці та багато інших людей разом створили фестиваль, який згодом стане частиною особистого свята кожного.

cxBSnDiLFIY

Mopis wedding&event – компанія, яка живе, втілюючи мрії, адже найкраща нагорода – це вдячні посмішки закоханих!