Концепція весілля

02.01.2019

Концептуальні весілля - дуже красиві.

Концепція - не тематика, важливо розрізняти ці поняття.

Тематичне весілля - це весілля з певною темою, що відображається в декораціях і програмі. Для прикладу  свято може бути в стилі гетсбі, аліси в країні чудес чи вечірки 80х.

Концептуальне весілля - це свято, що має основну ідею, створену для пари, яка поєднює різні елементи свята один з одним, розкривається в оформленні, наповнені та деталях свята.

Приклад тематичного весілля: Аліса в країні чудес

Приклад концептуального весілля: Krasii Aroma Wedding

Як створити таке свято?

1. Ідея - все починається з неї. Щоб вона була справді вдалою, ми завжди спілкуємось з молодятами, дізнаємось багато деталей про історію знайомства, спільні подорожі, побажання і тому створюємо дещо персоналізоване і унікальне для кожної пари

2. Декор - елемент весілля, де концепцію можна розкрити чи не найбільше. Ретельно аналізуємо усі елементи свята, наповнюючи їх особливим змістом. (детальніше про декор читайте тут)

3. Окрема концептуальна зона - для прикладу на Krasii Aroma Wedding - це була зона з парфумами, яка виглядала стильно і доповнювала ідею свята.

4. Програма - без відображення ідеї в сценарії свята, загального WOW-ефекту не вийде. Тому ретельно працюємо над наповненням, щоб зробити його максимально цікавим і незвичним.

5. Деталі - запрошення, розважальна програма, меню і фуршети, подаруночки гостям додому  і решта елементів весілля - все має доповнювати один одного і саме тоді буде створювати загальне враження неповторного свята.

Щиро бажаємо неймовірних свят.

Нехай всі мрії втілюються в життя.

Ваш Mopis