Кольори весілля 2016

18.04.2016

кольори весілля 2016

ТОП-10 модних весільних кольорів сезону весна-літо 2016

Якщо раніше традиційно весілля організовували в класичній білій гамі, то зараз сучасні молодята обирають більш яскраві кольори і відтінки для весільного торжества. Кольоровими мотивами тепер пронизані не тільки оформлення весільного залу та інші весільні декорації, а й одяг наречених, дружб та гостей. Тому так важливо саме перед початком підготовки до весілля правильно поєднати весільні кольори, які створять особливу атмосферу для Вашого свята.

Ви досі думаєте, яку кольорову гаму використати для оформлення весілля? Зітхніть з полегшенням, адже компанія Pantone оголосила модні весільні кольори сезону весна-літо 2016. Якщо хтось не знає, Pantone – це визнаний авторитет в галузі кольору. Цей інститут більше п’ятдесяти років займається вирішенням завдань в сфері кольору і комунікації кольорів.

Отож, тепер межі Ваших вагань лежать на проміжку від 1 до 10. Погляньмо, які ж кольори весілля прийдуть на зміну тренду минулого сезону marsala.

Отже, давайте по порядку=)

Колір весілля

  1. Рожевий кварц - RoseQuartz>RoseQuartz

Колір весілля, який підкорив усіх своєю ніжністю, колір рожевої карамелії, що символізує прихід весни і пробудження природи від зимового сну. Весілля, оформлене в його тонах, просто прирікає молоду пару на щасливе та благополучне подружнє життя. Рожевий кварц можна використовувати як у сольній партії, так і поєднуючи з іншими пастельними тонами, такими як Peach Echo, Serenity, Lilac Gray.

Для якої пори року підходить? Цей мрійливий і ненав'язливий відтінок ідеально підійде для літніх і весняних урочистостей.

  1. Персикове відлуння - PeachEchoколір весілля PeachEcho

Ви можете не любити персики, але закохатись у PeachEcho Ви просто зобов’язані. Цей весільний колір створює теплу атмосферу літніх вечорів та безтурботної юності. Одночасно підходить і тим, хто бажає виділятись різкою екстравагантністю, і тим, хто хоче показати свою елегантну скромність. Прекрасно поєднується з Rose Quartz, Serenity, Lilac Gray и Green Flash.

Для якої пори року підходить? Персиковий відтінок ідеально підійде для літніх і весняних урочистостей.

  1. Небесний колір - Serenityколір весілля Serenity

А цей колір весілля – уособлення тиші та спокою. Відразу виникають асоціації з літнім блакитним небом, яке загорнуте у пишні хмари. Спокійний блакитний неабияк зачаровує та милує око. Красу небесного кольору можна підкреслити такими модними відтінками 2016 року, Buttercup, Snorkel Blue, Peach Echo, а також золотим кольором.

Для якої пори року підходить? Ніжний небесний відтінок можна вибрати в якості палітри як для зимового торжества, так і для літнього весілля.

  1. Глибокий синій - SnorkelBlueколір весілля SnorkelBlue

Коли ви опиняєтесь на Північному полюсі, чи не єдине, що зачаровує, – це нічне зоряне небо. Саме таким є весільний колір Snorkel Blue. Він додає віри в себе та спонукає до втілення в життя найпотаємніших мрій. Може бути доповнений кольорами Buttercup, Iced Coffee, Peach Echo, а також класичним білим.

Для якої пори року підходить? Яскравий морської відтінок можна вибрати в якості палітри як для зимового, так і літнього торжества.

  1. Жовтець - Buttercupвесільні кольори

Жовтець – це маленька квітка з жовтими пелюстками. Безпрограшний варіант у святковому оформленні, оскільки Buttercup легко поєднується з будь-яким кольором чи відтінком.

Для якої пори року підходить? Яскравий жовтий відтінок можна вибрати як для літнього торжества, так і для осіннього весілля, доповнивши його іншими «осінніми» відтінками.

  1. Перламутрово-бірюзовий - LimpetShellколір весілля

Ще один з фаворитів 2016 року личить і світлошкірим білявкам і смуглим брюнеткам. Але обережно! Дослідження показали : коли довго дивитися на цей колір, може виникнути бажання залишити всі справи, зібрати валізи і поїхати далеко-далеко… на край світу, де океан зачаровує  бірюзою своїх вод.

Для якої пори року підходить? Ніжно-бірюзовий колір під назвою «Limpet Shell» можна вибрати як для зимового, так і літнього весілля, тільки в останньому випадку варто розбавити Limpet Shell більш теплими тонами, наприклад, персиковим, рожевим або жовтим.

  1. Лілово-сірий - LilacGrayвесільні кольори

Поєднання яскравого лілового відтінку та спокійного сірого тону створило цікавий природній колір, який притягує  погляди всіх, що поряд з нами. Стримана вишуканість – нічого зайвого.

Для якої пори року підходить? Цей відтінок стане ідеальним варіантом для весіль восени або ранньою зимою.

  1. Святковий червоний - Fiestaкольори весілля

Здається, слова тут зайві. Є місце лише для нестримних емоцій, що  виливаються у відчуття постійного свята. Такий грайливий і насичений – поєднання червоного та помаранчевого – він залишиться надовго у Вашій пам’яті.

Для якої пори року підходить? Пристрасний відтінок Fiesta стане ідеальним варіантом для весіль восени, влітку або навесні.

  1. Кава з льодом - IcedCoffeeкольори весілля

Нейтральний і спокійний колір, що дозволяє створити на торжестві по-домашньому затишну і приємну атмосферу. Чудово підходить для для дівчат, які не бояться змін і хочуть постійно відкривати щось нове та цікаве.

Для якої пори року підходить? Приглушений кавовий відтінок можна вибрати в якості палітри для осінньої або літнього весілля в стилі рустик або бохо.

  1. Зелений промінь - GreenFlashкольори весілля

Подарунок природи – свіжий, натуральний та соковитий. Без нього ця весняно-літня палітра була б недовершеною. Це той акцент, який бадьорить та надихає.

Для якої пори року підходить? Яскравий трав'яний відтінок ідеально підійде для літніх і весняних урочистостей, коли природа пробуджується від сну.

Багато кольорів, багато думок, багато емоцій. Тут є все, що потрібно, все, що дозволить висловити Ваші бажання та переживання. Палітра відтінків весна-літо 2016 цікава та багатогранна, інколи суперечлива, але точно бездоганна. Швидше за все, завдяки саме такому контрасту цей сезон буде яскравим та незабутнім.