Юля і Данило

#Kots_marriage

ПРО ВЕСІЛЛЯ

Мабуть кожному доля приносить радість безтурботних та щирих почуттів у шкільні роки, але тільки справжня любов може перетворити їх у велику цінність - сім’ю!

Ще будучи дуже юними, і жартома, під час гри у баскетбол, придумуючи імена своїм майбутнім дітям, Данило сказав Юлі, що колись вони будуть разом. І саме ці слова Юля згадувала вже тримаючи за руку його - свого майбутнього чоловіка!

Як цікаво було спостерігати за цією парою - між ними ніжність і юнацький запал. Вони хотіли одночасно затишного сімейного свята, сповненого увагою до кожного гостя та запалювати танцювальний майданчик разом з друзями. Дуже важливою для молодят була естетична картинка свята та емоційне наповнення. А нам лише залишилось поєднати все це у неймовірному івенті.

Вибагливих гостей звичайним меню, навіть з вишуканого ресторану важко здивувати. Тому при розробці бенкетного меню стандартний набір від ресторану ми навіть не відкривали. Бренд-шеф ресторану “Park Art of Rest” - Руслан відразу розпочав з найексклюзивніших страв, що були створені для нашої особливої події.

Важливо було поєднати красивий зовнішній вигляд і вражаючі смакові якості!
І як результат - індивідуально розроблена пропозиція меню, з ретельно підібраними соусами та добавками. Також у нас була фуршетна зона, поділена на 2 частини. З однієї сторони - легкі закуски для панянок, з іншої - пропозиції для справжніх чоловіків. А козацький стіл заслуговує окремої історії: тут був відображений справжній дух української родини - починаючи від страв та напоїв, львівського батяра, що розважав гостей та доповнюючи цимбалістами, які так добре влились в атмосферу.
Тут творилось своя магія!
Тішимось, що свято вийшло саме таким.