І нехай все буде квіти

23.05.2016

День змінює ніч і знову день... Такі будні флористів в процесі підготовки свят. Для справжнього поціновувача квітів значення має усе!!! Квіти стають справжніми друзями для тих, хто присвячує їм свій час, відкриває своє серце і працює над створенням флористичної краси не покладаючи рук.

Курс флористики - це особдивий час для Mopis , адже студентки - це справжні майстрині квіткових справ. Освоюючи нові техніки, дівчатам доводиться слідкувати і за дизайном, що їм особливо вдається.

Від найдрібніших деталей до складних арок, від делікатних букетів до об'ємних композицій - усе це створюють дівчата власноруч. Вінки - ще одна маленька пристрасть, яку дівчата вчаться робити, і як приємний бонус - фотосесія, адже квіти роблять насичений день особливим, а дівчат ще красивішими.

День третій і не менш насичений, цікавий зустріччю з постачальниками квітів та незабутньою церемонією в парку де кожен відчуває, що таке особлива атмосфера і як приємно її створювати.

Курс флористики - це передусім передання флористичного досвіду, спілкування з колегами, відповіді на питання як діяти в тій чи іншій ситуації. Курс флористики - це три дні приємної втоми і шалений ентузіазм, щоб прокинутись завтра та одразу починати творити.

#всебедеквіти не випадково обрано хештегом, адже від квіткового захоплення квітковим стає все довкола і починаєш #жититилюбитицвісти.