це шлях до iдеального весiлля!

ВОРКШОПИ ТА ЗАХОДИ ВІД НАШОЇ ВЕСІЛЬНОЇ СТУДІЇ

Запрошуємо у місце для найбільш затятих мрійників! Тих, хто хоче зазирнути за кулісу і дізнатись, як створюються казки довжиною у дівочу мрію. Кожен курс, тренінг чи майстер-клас ми вимріяли, продумали і радо ділимось з вами тим, що наповнило наше серце. Дякуємо, що долучаєтесь до нашої великої родини.
Або телефонуйте за номером:

0685227289, 0730588809

Курс «Весільне агентство. Відкриття»
Тривалість курсу 5 місяців. Старт - 24 жовтня.
Цей курс для тих, хто хоче відкрити власне весільне агентство та навчитись покроково організовувати весілля під ключ.
Завантажити програму курсу
Курс “Інтенсив”
1-31 жовтня 2017
30 днів у ритмі Mopis - це 30 днів творчості, продуктивності, змін, вдосконалення, підбадьорення та шаленства. Це будуть Твої найбільш результативні 30 днів у 2017 році. На курсі Ти: Вийдеш на новий рівень, адже Ти профі у справі, яку любиш Отримаєш перші результати вже на курсі, вдосконалиш вміння та навички Познайомишся з однодумцями та обміняєшся досвідом. Адже підтримка та здорова конкуренція ніколи не буває зайвою. Залишиш зону комфорту, щоб бути попереду. Цей виклик виправдає себе на 100%. І це не пафосна номінація, це твій оновлений старт за 30 днів у ритмі Mopis! Цей курс саме для Тебе, якщо ти працюєш весільним організатором, координатором, флористом чи декоратором. Якщо Твоє весільне агентство, студія декору чи інший творчий напрямок потребує особливої системності і нових креативних рішень. Тут Ти знайдеш відповіді на свої питання, отримаєш унікальні авторські кейси та нові знання. Багато практики, лише те, що ми застосовуємо для розвитку Mopis. Очікуй інсайтів, зміни будуть у всіх.

Завантажити програму курсу

Школа Декораторів
17, 18, 19 листопада 2017 року
Курс для дівчат, які дуже і дуже хочуть змінювати світ навколо себе! Для тих, хто дуже хоче і не знає, з чого почати! Школа декору - це місце, де Ти дізнаєшся все про декор. Що, де, коли і як. Три рази на тиждень Тебе оточуватимуть однодумці і такі ж шалені мрійники. А ми гарантуємо Тобі багато практики, цікавої теорії і приємних бонусів! Навчаємось: 17, 18, 19 листопада з 10 до 18 год. Місія нашої школи - допомогти молодим декораторам знайти свій стиль. Навчити їх базовим принципам оформлення. Ділитись своїми знаннями та творити красу разом з Тобою!

Завантажити програму курсу

За допомогою privat24

Ваше Ім'я
Ваш телефон
Ваш email
Ціна в грн
Курс Весільного координатора
26-27 листопада 2017
Згадай, як, будучи маленькою дівчинкою, в тебе перехоплювало подих при вигляді нареченої. Уяви красиві картинки голівудських весіль. Відчуй, як мурашки пробігають твоїм тілом, коли ти чуєш, як наречений та наречена кажуть один одному «так» і зароджується нова сім’я. І це все може стати твоєю роботою, твоїм життям. На курсі ти повіриш в себе та побачиш, як все це втілити в реальність. Захоплюючі нові знання та реальний досвід ми пропонуємо саме тобі. Запрошуємо тебе на курс весільного координатора!

Завантажити програму курсу

За допомогою privat24

Ваше Ім'я
Ваш телефон
Ваш email
Ціна в грн

ФОТОЗВІТИ

Фотографії з попередніх майстер класів і заходів