це шлях до iдеального весiлля!

ВОРКШОПИ ТА ЗАХОДИ ВІД НАШОЇ ВЕСІЛЬНОЇ СТУДІЇ

Запрошуємо у місце для найбільш затятих мрійників! Тих, хто хоче зазирнути за кулісу і дізнатись, як створюються казки довжиною у дівочу мрію. Кожен курс, тренінг чи майстер-клас ми вимріяли, продумали і радо ділимось з вами тим, що наповнило наше серце. Дякуємо, що долучаєтесь до нашої великої родини.
Чи телефонуйте за номером:

097 555 49 56 або ‎‎‎093 735 57 52

Курс «Весільне агентство. Відкриття»
Тривалість курсу 3 дні. 16, 17, 18 березня.
Цей курс для тих, хто хоче відкрити власне весільне агентство та навчитись покроково організовувати весілля під ключ.

Завантажити програму курсу

Школа Декораторів
23, 24, 25 березня 2018 року
Курс для дівчат, які дуже і дуже хочуть змінювати світ навколо себе! Для тих, хто дуже хоче і не знає, з чого почати! Школа декору - це місце, де Ти дізнаєшся все про декор. Що, де, коли і як. Три рази на тиждень Тебе оточуватимуть однодумці і такі ж шалені мрійники. А ми гарантуємо Тобі багато практики, цікавої теорії і приємних бонусів! Навчаємось: 23, 24, 25 березня з 10 до 18 год. Місія нашої школи - допомогти молодим декораторам знайти свій стиль. Навчити їх базовим принципам оформлення. Ділитись своїми знаннями та творити красу разом з Тобою!

Завантажити програму курсу

Курс Весільного координатора
28, 29 квітня 2018
Згадай, як, будучи маленькою дівчинкою, в тебе перехоплювало подих при вигляді нареченої. Уяви красиві картинки голівудських весіль. Відчуй, як мурашки пробігають твоїм тілом, коли ти чуєш, як наречений та наречена кажуть один одному «так» і зароджується нова сім’я. І це все може стати твоєю роботою, твоїм життям. На курсі ти повіриш в себе та побачиш, як все це втілити в реальність. Захоплюючі нові знання та реальний досвід ми пропонуємо саме тобі. Запрошуємо тебе на курс весільного координатора!

Завантажити програму курсу

Курс "Весільна флористика"
8, 9, 10 червня 2018, 10-18 год
Якщо тебе переповнює шалене бажання творити, ти годинами роздивляєшся картинки красивих декорів та флористики, уявляєш, як може змінитись світ навколо тебе – тоді Тобі до нас. Тут ти навчишся бачити і відчувати красу квітів. Тут ти матимеш змогу поринути в новий досконалий світ флористики. Дізнатись світові та авторські техніки складання весільних букетів, бутоньєрок та композицій.

Завантажити програму курсу

Школа Декораторів
червень 2018 року
Курс для дівчат, які дуже і дуже хочуть змінювати світ навколо себе! Для тих, хто дуже хоче і не знає, з чого почати! Школа декору - це місце, де Ти дізнаєшся все про декор. Що, де, коли і як. Три рази на тиждень Тебе оточуватимуть однодумці і такі ж шалені мрійники. А ми гарантуємо Тобі багато практики, цікавої теорії і приємних бонусів! Навчаємось: червень з 10 до 18 год. Місія нашої школи - допомогти молодим декораторам знайти свій стиль. Навчити їх базовим принципам оформлення. Ділитись своїми знаннями та творити красу разом з Тобою!

ФОТОЗВІТИ

Фотографії з попередніх майстер класів і заходів