ВОРКШОПИ ТА ЗАХОДИ ВІД НАШОЇ ВЕСІЛЬНОЇ СТУДІЇ

Запрошуємо у місце для найбільш затятих мрійників! Тих, хто хоче зазирнути за кулісу і дізнатись, як створюються казки довжиною у дівочу мрію. Кожен курс, тренінг чи майстер-клас ми вимріяли, продумали і радо ділимось з вами тим, що наповнило наше серце. Дякуємо, що долучаєтесь до нашої великої родини
Або телефонуйте за номером:

0685227289, 0730588809

30 днів в стилі мопіс
1-30 травня 2017
На курсі Ти: Вийдеш на новий рівень, адже Ти профі у справі, яку любиш. Отримаєш перші результати вже на курсі, вдосконалиш вміння та навички. Познайомишся з однодумцями та обміняєшся досвідом. Адже підтримка та здорова конкуренція ніколи не буває зайвою. Залишиш зону комфорту, щоб бути попереду. Цей виклик виправдає себе на 100%. Здійсниш прорив весільного сезону 2017.І це не пафосна номінація, це твій оновлений старт за 30 днів у ритмі Mopis.

Завантажити програму курсу

За допомогою privat24

Ваше Ім'я
Ваш телефон
Ваш email
Ціна в грн
Курс "Весільна флористика"
2, 3, 4 травня 2017
Якщо тебе переповнює шалене бажання творити, ти годинами роздивляєшся картинки красивих декорів та флористики, уявляєш як може змінитись світ навколо тебе – тоді Тобі до нас. Тут ти навчишся бачити, відчувати красу квітів. Тут ти матимеш змогу поринути в новий, досконалий світ флористики. Дізнатись світові та авторські техніки складання весільних букетів, бутоньєрок та композицій.
Завантажити програму курсу

За допомогою privat24

Ваше Ім'я
Ваш телефон
Ваш email
Ціна в грн

школа декораторів
Школа Декораторів
5-30 червня 2017
Курс для дівчат, які дуже і дуже хочуть змінювати світ навколо себе! Для тих, хто дуже хоче і не знає, з чого почати! Місія нашої школи - допомогти молодим декораторам знайти свій стиль. Навчити їх базовим принципам оформлення. Ділитись своїми знаннями та творити красу разом з Тобою!

Завантажити програму курсу

За допомогою privat24

Ваше Ім'я
Ваш телефон
Ваш email
Ціна в грн
Курс Весільного координатора
17-18 Червня 2017
Згадай, як будучи маленькою дівчинкою в тебе перехоплювало подих при вигляді нареченої. Уяви красиві картинки голлівудських весіль. Відчуй, як мурашки пробігають твоїм тілом, коли ти чуєш як наречений та наречена кажуть один одному «так» і зароджується нова сім’я. І це все – може стати твоєю роботою, твоїм життям. На курсі ти повіриш в себе та побачиш як все це втілити в реальність. Захоплюючі нові знання та реальний досвід ми пропонуємо саме тобі. Запрошуємо тебе на курс весільного координатора!

Завантажити програму курсу

За допомогою privat24

Ваше Ім'я
Ваш телефон
Ваш email
Ціна в грн

ФОТОЗВІТИ

Фотографії з попередніх майстер класів і заходів

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (10 голосів, рейтинг: 5.00)
Loading...