це шлях до iдеального весiлля!

ВОРКШОПИ ТА ЗАХОДИ ВІД НАШОЇ ВЕСІЛЬНОЇ СТУДІЇ

Запрошуємо у місце для найбільш затятих мрійників! Тих, хто хоче зазирнути за кулісу і дізнатись, як створюються казки довжиною у дівочу мрію. Кожен курс, тренінг чи майстер-клас ми вимріяли, продумали і радо ділимось з вами тим, що наповнило наше серце. Дякуємо, що долучаєтесь до нашої великої родини.
Чи телефонуйте за номером:

097 555 49 56 або ‎‎‎093 735 57 52

Весільний Координатор. Online
доступний в записі
ОНЛАЙН курс Весільного Координатора - чудова можливість здобути нову професію не виходячи з дому. Практичні знання, кейси, документація координатора, договір, чек-листи та інструкції - все на зручній онлайн-платформі. Всі питання можна обговорити з викладачами на платформі та під час вебінарів. В кінці навчання видається диплом. Входить консультація по завершенню курсу.

Завантажити програму курсу

Курс "Весільний координатор"
22-24 березня
Курс "Весільний координатор" підійде тих, хто вже працює чи хоче знайти себе в весільній сфері. На курсі ти дізнаєшся хто такий координатор, які його обов'язки, як формувати портфоліо та де шукати клієнтів. Розповімо тонкощі проводження зустрічей з клієнтами. Всі матеріали вже включені в вартість курсу. В кінці навчання видається диплом. Також передбачена практика на проекті.

Завантажити програму курсу

Курс “Реклама”
доступний в записі
Найефективніший курс по рекламі для весільних координаторів, флористів, організаторів. Тут все про портфоліо (де взяти початківцю), обробку фото для інстаграм + безкоштовні пресети, шаблони презентацій та відеоуроки як ми їх робимо, урок по налаштуванню реклами в інстаграм та фейсбук, робочі інструменти та кейси, щоб регулярно отримувати замовлення. Придбайте в записі та навчайтесь не виходячи з дому в зручний час. Вартість 50 доларів.

ФОТОЗВІТИ

Фотографії з попередніх майстер класів і заходів