ВОРКШОПИ ТА ЗАХОДИ ВІД НАШОЇ ВЕСІЛЬНОЇ СТУДІЇ

Запрошуємо у місце для найбільш затятих мрійників! Тих, хто хоче зазирнути за кулісу і дізнатись, як створюються казки довжиною у дівочу мрію. Кожен курс, тренінг чи майстер-клас ми вимріяли, продумали і радо ділимось з вами тим, що наповнило наше серце. Дякуємо, що долучаєтесь до нашої великої родини.
Або телефонуйте за номером:

0685227289, 0730588809

Курс “Весільний декор”
8-9 серпня 2017

Щоб створювати дива і красу, не обов’язково бути хресною мамою Попелюшки – потрібно дуже захотіти і вчитись!

Mopis – це світ, де оживають дитячі і дівочі мрії, і ми можемо Тебе цьому навчити!

Ми знаємо, які арки найкращі, знаємо, скільки свічок потрібно, щоб було красиво, і хочемо, щоб ти з легкістю втілювала мрії, а технічні моменти давались легше за табличку множення. Весільна школа декору – це крок до краси, яка змінює життя!

Завантажити програму курсу

Курс Весільного координатора
26-27 серпня 2017
Згадай, як, будучи маленькою дівчинкою, в тебе перехоплювало подих при вигляді нареченої. Уяви красиві картинки голівудських весіль. Відчуй, як мурашки пробігають твоїм тілом, коли ти чуєш, як наречений та наречена кажуть один одному «так» і зароджується нова сім’я. І це все може стати твоєю роботою, твоїм життям. На курсі ти повіриш в себе та побачиш, як все це втілити в реальність. Захоплюючі нові знання та реальний досвід ми пропонуємо саме тобі. Запрошуємо тебе на курс весільного координатора!

Завантажити програму курсу

За допомогою privat24

Ваше Ім'я
Ваш телефон
Ваш email
Ціна в грн
Курс "Весільна флористика"
26, 27, 28 вересня 2017
Якщо тебе переповнює шалене бажання творити, ти годинами роздивляєшся картинки красивих декорів та флористики, уявляєш, як може змінитись світ навколо тебе – тоді Тобі до нас. Тут ти навчишся бачити і відчувати красу квітів. Тут ти матимеш змогу поринути в новий досконалий світ флористики. Дізнатись світові та авторські техніки складання весільних букетів, бутоньєрок та композицій.
Завантажити програму курсу

За допомогою privat24

Ваше Ім'я
Ваш телефон
Ваш email
Ціна в грн

курс весільної флористики львів

Школа Декораторів
1-30 жовтня 2017 року
Курс для дівчат, які дуже і дуже хочуть змінювати світ навколо себе! Для тих, хто дуже хоче і не знає, з чого почати! Школа декору - це місце, де Ти дізнаєшся все про декор. Що, де, коли і як. Три рази на тиждень Тебе оточуватимуть однодумці і такі ж шалені мрійники. А ми гарантуємо Тобі багато практики, цікавої теорії і приємних бонусів! Навчаємось: з 2 по 30 жовтня по понеділках, середах і п'ятницях з 19 до 21 год. Місія нашої школи - допомогти молодим декораторам знайти свій стиль. Навчити їх базовим принципам оформлення. Ділитись своїми знаннями та творити красу разом з Тобою!

Завантажити програму курсу

За допомогою privat24

Ваше Ім'я
Ваш телефон
Ваш email
Ціна в грн

ФОТОЗВІТИ

Фотографії з попередніх майстер класів і заходів

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (10 голосів, рейтинг: 5.00)
Loading...