це шлях до iдеального весiлля!

ВОРКШОПИ ТА ЗАХОДИ ВІД НАШОЇ ВЕСІЛЬНОЇ СТУДІЇ

Запрошуємо у місце для найбільш затятих мрійників! Тих, хто хоче зазирнути за кулісу і дізнатись, як створюються казки довжиною у дівочу мрію. Кожен курс, тренінг чи майстер-клас ми вимріяли, продумали і радо ділимось з вами тим, що наповнило наше серце. Дякуємо, що долучаєтесь до нашої великої родини.
Чи телефонуйте за номером:

097 555 49 56 або ‎‎‎093 735 57 52

Курс Весільного координатора
16,17,18 листопада
Згадай, як, будучи маленькою дівчинкою, в тебе перехоплювало подих при вигляді нареченої. Уяви красиві картинки голівудських весіль. Відчуй, як мурашки пробігають твоїм тілом, коли ти чуєш, як наречений та наречена кажуть один одному «так» і зароджується нова сім’я. І це все може стати твоєю роботою, твоїм життям. На курсі ти повіриш в себе та побачиш, як все це втілити в реальність. Захоплюючі нові знання та реальний досвід ми пропонуємо саме тобі. Запрошуємо тебе на курс весільного координатора!

Завантажити програму курсу

Школа Декораторів
1-31 жовтня 2018 року
Курс для дівчат, які дуже і дуже хочуть змінювати світ навколо себе! Для тих, хто дуже хоче і не знає, з чого почати! Школа декору - це місце, де Ти дізнаєшся все про декор. Що, де, коли і як. Три рази на тиждень Тебе оточуватимуть однодумці і такі ж шалені мрійники. А ми гарантуємо Тобі багато практики, цікавої теорії і приємних бонусів!
Навчаємось: 1-31 жовтня 2018 року
Місія нашої школи - допомогти молодим декораторам знайти свій стиль. Навчити їх базовим принципам оформлення. Ділитись своїми знаннями та творити красу разом з Тобою!

Завантажити програму курсу

ФОТОЗВІТИ

Фотографії з попередніх майстер класів і заходів