Побачивши одного разу щасливі очі , знову і знову буде хотітись побачити їх … так і живе наш "Mopis"!

В життя компанії, яке сповнене свят, різвяні свята приходять раптово, адже навколо так багато ялинок, фотозон, домів, які чекають на вправні ручки майстринь, що ледь встигаєш створити казку в себе вдома!
 "Mopis" давно став домівкою для творчих та креативних, наполегливих та організованих дівчат та хлопців - і це чудово!! Щоб підтримати європейську різдвяну традицію і підсумувати рік, що тікає, ми спробували зібрати всіх для різдвяної фотосесії.

...і це було непросто, адже нам знадобилось : шість майстрів, з яких чотири візажисти - Настя Кашеварова, Оксана Бойко, Наталя Бойко та Юля Хільчишин, а над ідеальними зачісками працювали - Віталій Мальцев та Маша Колпакова, роботи яких можна побачити в альбомі. І також вишукані сукні від "Miss Princess Studio" та "POLLARDI" і 12 годин зйомки від Олега Добрянського! Особливо приємно було стояти серед декорацій, створених власноруч! Дівчата, ви - надзвичайні! 

Друзі!!! Ми тут, щоб творити дива для Вас! Дякуємо за Вашу довіру і за те, що Ви поруч. Ми відчуваємо Вашу любов і йдемо в Новий рік з великим відчуттям прекрасного, яке втілено в цьому році!!!

З любов'ю Ваші «Mopis»!