Аромат Кохання

ПРО ВЕСІЛЛЯ

Найромантичніший весняний день, сповнений найкращих емоцій, - це день одруження Христини та Маркіяна. Цю пару вирізняє сяючий погляд, що спрямований на бажання та потреби один одного. З розквітлою природою розквітала і ідея свята «аромат кохання». Ранок наречених був сповнений емоцій ніжності і чутєвості, що задало романтичний тон на увесь день. Таїнство вінчання було особливим, трепет почуттів досягнув сердець усіх присутніх.
Мрія, що втілилась у свято… такою була виїзна церемонія. Заквітчана арка вітала наречених розкішшю квітів і неймовірним ароматом. Кохання, народжене в красі, - це мить, яку неможливо забути, обітниці і слова вітання в райському куточку, створеному тільки для них. Що може бути краще? Від лірики до драйвового шаленства. Продовження свята було не менш захоплюючим. Ведучий свята Юрій Горбунов додав атмосфері шарму і став для наречених справжнім подарунком. Гурт, що запалював танцювальний майданчик, був особливим для наречених, і граючи їх улюблені хіти повертав їх у найромантичніші моменти їх історії кохання.
Красивий декор, захоплююча шоу програма, найближчі і найрідніші гості - це свято Христини і Маркіяна, яке розказало про їх кохання наповнило незабутніми емоціями, Аромат Кохання двох романтичних, ніжних і водночас шалених людей, почуття, що створило особливий день. А на завершення дивовижного вечора небо вибухнуло тисячами іскор, осяючи той погляд, що не порівняти ні з чим, адже це очі людей, що кохають. Наповнені почуттями, Христино та Маркіяне, і Ваш аромат кохання, аромат здійснених мрій і нових очікувань, ми Вас дуже любимо!

ВІДЕО