Христя та Святослав

“Весна почуттів”

ПРО ВЕСІЛЛЯ

Весна починається з очікування. “Весна почуттів” почалась з очікування прекрасного свята.  Коли  Святослав і Христина зустрічаються поглядами – все навколо завмирає від їх ніжності та щирості. Для їх весілля вся природа залеленіла та заквітчалась білим цвітом!
Найкращий ведучий Олександр Скічко жартував та розважав поважних гостей, фотограф Оленка Галазюк та  відеографи Beautiful Day  творили незабутні кадри та музиканти Gunz Live Band, які запалювали танцпол, створювали неповторні емоції.
Молодята подбали про кожного,  створивши Flower shop  для зручності привітань, де можна було обрати подарунок в стилі весілля та підписати дизайнерську листівочку.
Нічна виїздна церемонія не залишила байдужим жодне серце. Вечір, сотні свічок і вони… безнадійно закохані заглядають в очі один одного і обіцяють: “від тепер і назавжди”!
Ще Христина і Святослав  – пара сучасна і в підтверження цьому гості вперше у Львові скуштувати торт з проекцією! А скільки було вітань, тостів, пісень, а подарунки готували і найрідніші і зірки. Весна почуттів – це мить, яка  триватиме  вічно в кохані двох! Святослав та Христина – Ваше кохання надихає!
Любимо Вас!
Відео

Share Button