Так, я обираю диво!

31.05.2016


Закохані і безмежно щасливі очі, що вперше зустрічаєш на порозі нашого агенства - це не просто ознака? що в нас найкраща робота на планеті, а й те, що ми будемо творити дива!

Не всі сучасні дівчата мріють про казку, від якої ми в захваті в п'ятилітньому віці, та всі хочуть, щоб їх історія кохання була сповнена див і чудес. Адже знайти своє кохання серед мільйонів інших сердець - це вже справжнє диво.

Як розказати саме вашу історію? Як показати те, що народилось в глибинах двох душ і знайшло одне відлуння? Над цим працює найкраща команда на світі - Mopis. Слухати - це головне в роботі команди, адже кожна ідея може страти кроком. Всі слова мають значення, адже народжені в серці, що кохає, слова звучать по іншому і звернуті частіше на хвилювання на тих, кого любиш, для тих, кому не байдуже - тому до ваших побажань ми ставимось уважно і обережно.

Трудитись не покладаючи рук - це девіз фей в Mopis, адже ідеї та слова мають бути підкріпленні вчинками, щоб до кохаючого серця не підкралось хвилювання. Знаємо як часом складно довіряти, як не просто показати і розказати, про що мріялось, та ми готові слухати і відчувати. День, що змінює життя, починається задовго до весілля, часто він починається, коли ти кажеш "так, я обираю Mopis, я обираю диво!".

Ми щасливі стати частинкою твого свята!

#бомваслюбимо