Весільний букет

10.03.2016

букет нареченої

День, що став символом дівочих мрій і батьківських очікувань - це весільний день. Кожна дівчина мріє про свій ідеальний образ - образ неперевершеної красуні, який до найменшої дрібниці є продуманим і вимріяним. Особлива сукня, макіяж та зачіска… Це те, про що мріє кожна. Але для довершеності цього образу бракує однієї важливої деталі – букету.

У наш час вибір квітів значно розширився. Існує безліч кольорів та форм весільних букетів. У всьому розмаїтті цієї краси не завжди легко знайти свій - єдиний і найкращий. Букет, що ідеально пасуватиме до фасону сукні та образу нареченої, підкреслюватиме колір її очей та поставу, викликатиме захоплені погляди та щасливі посмішки у весільний день.

Як правильно поєднати мрії нареченої про весільний букет із загальною стилістикою та оформленням весілля розкажуть флористи «Mopis»:

В «Mopis» ми перш за все любимо те що робимо, любимо життя, любимо квіти і любимо наших наречених. Маючи величезний досвід у створенні букетів, ми знаємо, як важливо, щоб кожна деталь свята була бездоганною. Адже весільний букет - це особливий аксесуар. Його завдання вдало поєднатись з образом, силуетом сукні, фігурою, тоном шкіри, очей і при тому залишатись непомітним і не заважати. Квіти, що наречена обирає для букету мають перегукуватись з квітами, що будуть використані в загальному оформлені, проте букет нареченої може вирізнятись якщо цього потребує образ чи стилістика весілля. Якщо сукня є пишною з об’ємним візерунком – варто обирати тендітний букетик без зайвих аксесуарів. Стримана ж сукня ідеально поєднається з екстравагантним букетом. Бутоньєрку нареченому варто продублювати з квітів, що є в букеті. Вона має стати його мінімалістичною і мініатюрною копією.

весільний букет з кал і бутоньєрка

У весільній флористиці усі деталі мають значення: стиль, кольори, сезон весілля, а також місце проведення бенкету, церемонії та фотосесії. Спілкуючись із флористом, варто описати усе детально: це допоможе створити довершений гармонійний образ. Якщо замовляти весільні послуги у комплексі, усі елементи свята будуть перегукуватись і мати один настрій. Навіть найменші деталі будуть в одній кольоровій гамі.

весільний букет Львів

Найпоширеніші весільні букети у сезоні 2016 є у наступних формах:
- класичний букет на власних стеблах. Він пасує до більшості суконь та образів.
- дещо модифікований по формі до букету хаотично-правильної форми, щоб підкреслити його свіжість та натуральність. Пасує сукням різної довжини та форми.

До весільних суконь з довгими шлейфами найкраще пасуватиме букет, який нагадує квітучий водоспад. Такі весільні букети для нареченої виготовляються за допомогою квітів на довгих стеблах.

Букет у формі кулі – цікава альтернатива вже звичним букетам круглої форми. Його назва повністю відповідає його зовнішньому вигляду: до квіткової кулі правильної форми кріпиться ланцюжок або стрічка. Такий незвичний грайливий весільний букет гарно поєднається з короткою весільною сукнею.

Для наречених, що люблять дивувати ідеально підійде – букет гламелія – казкова і дійсно ексклюзивна квітка, діаметром понад 20 см зібрана з окремих пелюсток троянд або лілій не залишить байдужими ваших гостей.

Ціна весільного букета коливається в межах 100$ та залежить від сезонності цвітіння квітів, об’ємності та складності роботи флориста. Необхідно, щоб квіти були стійкими, добре переносили спеку або холод та не викликали алергічних реакцій.

При виборі флориста потрібно ретельно переглянути його портфоліо і разом сформувати референс ідеально букету. Довірившись справжньому професіоналу ви дихатимете з полегшенням, адже не хвилюватиметесь про свіжість квітів та букет в цілому. Букет нареченої замовляйте у довіреному місці та завчасно, щоб у разі необхідності можна було замовити свіжі квіти.

… або довіртесь «Mopis»!
В «Mopis» ми вміємо слухати і чути. Разом з нареченою знайдемо її ідеальне уявлення букету, з радістю втілимо його, позбавивши від клопотів та зайвих переживань.
Mopis, бо ми Вас любимо!

весільні букети львів