Нехай розквітне і ваше сімейне дерево!

23.05.2016

Сімейність - що може бути більш захоплюючим у процесі об'єднання двох сердець, двох дивовижних родин? 

Різні за своїми звичками і звичаями люди об'єднуються, щоб створити щось нове, що дасть початок прекрасному. Життя вносить свої корективи в плани і очікування, залишаючи нам історію, що сягає глибоким корінням у минуле, яке не повернеться, а лише приємним відлунням з'явиться в нащадках.

Анастасія та Андрій відсвяткували своє весілля у Львові. Глибоко сягне їх коріння кохання, адже темою для свого сімейного свята вони обрали сімейне дерево. Для гостей починалась історія підготовки до дня весілля з запрошення, де листівка у вигляді вирізьбленого дерева, надзвичайного м'ятного відтінку відкривалась, щоб сповістити усі деталі.

Захоплюючий ранок наречених, їх погляди і обійми складно передати словами.

Таїнство вінчання в одному з найкрасивіших храмів Львова. І захоплююча церемонія. Тут спробуємо зупинитись...

Через любов до львівських двориків церемонія проходила на площі Ринок в Італійському дворику, на гостей чекав вишуканий італійський фуршет, смачні вина, приготовані та забрендовані спеціально для цього весілля, красивий декор та сюрприз для гостей.

Церемонімейстр почала церемонію оголосивши, який прекрасний день і, привітавши гостей, опустила мікрофон, як несподівано для присутніх прямо серед них почали по одному вставати надзвичайні акапельні співаки. Підтримуюючи мелодію один одного вони захопили зал, мурашки побігли по шкірі, захопленим подивам не було рівних... 8 різних голосів і одна італійська мелодія про любов наповнили все довкола. Закінчивши пісню перед аркою, артисти за мить зникли... Аплодисменти і... Дворик наповнила тиша захопленого очікування...

Першим з'явився наречений, сяюча посмішка за декілька секунд змінила приємне хвилювання. Чекаючи свою наречену, Андрій зупинився під аркою, що була такою ж, як їх запрошення... Миті пробігали як вічність в очікувані його коханої. Ось і вона... Наче янгол повільною ходою йшла йому на зустріч, щоб з'єднати дві родини, два серця і дві частинки одно дерева. Звучали слова подяки, блищали сльози щастя, звучали обітниці, і в цю мить половинки дерев об'єднались, щоб вже назавжди бути разом.

Анастасія та Андрій посадили своє сімейне дерево і вирушили у бенкетний зал, щоб з усіма гостями розділити радість їхнього кохання.

Свято, що захопило усіх своєю атмосферою завдяки почуттям наречених, підтримкою батьків, виступами артистів та старанням декораторів дало неперевершений результат. Флаверволи, фотозони, лаундж зони, фуршети зустрічали гостей в дворику. Зал прикрашали дивовижні композиціі, екслюзивний текстиль у темі весілля, делікатні Чіаварі. На стіні розгорнулась історія кохання, де під кроною дерев зустрілась пара, де серед бібліотечних книг вони покохали один одного, а згодом схилились двоє над дитячою Колискою. Позаду наречених, серед квіткової стіни виросло їх родинне дерево, яке неможливо роз'єднати. Техніки вправно розмістили екрани, світло та сцену.

Душевнішого свята було годі й шукати, адже всі привітання були особливими, танцювальними та співучими. Святковий настрій підримували шоу балет Мадрін, бармен шоу, ансамбль La Vivo, Павло Табаков та гурт Тік. Вечір закінчувало найдрайвовіше паперое шоу. Свято вдалось на славу, а все тому, що в кохання треба вірити, за нього варто боротись і, об'єднуючи сім'ї, треба пам'ятати, що в цьому сила вашого родинного дерева.

Анастасія та Андрій - будьте щасливі завжди і пам'ятайте, що в Mopis Ви стали частинкою нашого сімейного дерева!!! Ми вас любимо!!!