ПРО НАС

Прокидаючись зранку кожен з нас планує свій день: поїздки, зустрічі, плани, плани, плани... Думки та ідеї рухають наше життя.

Безмежно закоханий в свою роботу та клієнтів Mopis прокидається, щоб творити дива. Компанії Mopis пощастило, адже її дні рухають мрії найталановитіших дівчат. Вони різні і це додає команді особливості: ніжна Мар'яна знає як зробити свято душевним, справедлива Ліда вміло втілює найдетальніші таймінги, мудра Анастасія допоможе із десятків варіантів знайти саме Ваш, відважна Вероніка здобуде все, що зробить свято найкращим, лагідна Оля створить наймиліший дизайн, а уважна Іринка зробить ідеальною кожну деталь.

Ці феї внесуть у ваше свято найкращі емоції. Дбаючи про ваш комфорт та найособливіші побажання вони створять вашу казку.

Прокидаючись зранку свято наповнюється життям, адже над ним працює команда мрії.

НАЙКРАЩА КОМАНДА У СВІТІ

Ми дуже любимо свою роботу і робимо її гарно

Аліса

Творити дива - це її покликання!
Аліса - тендітна дівчинка, що змінює світ.
Її любов і турбота надихають. Найкращий друг кожної нареченої, адже знає, що найбільшого щастя не буває, ніж мрії, що оживають!

Міла Ярошевич

Її пристрасть - це свята які проходять наче на одному диханні. Це свята які народжуються з дитячих мрій, це взаємні подарунки і приємні несподіванки, це сльози радості і щирі синтементи . Міла знає де ховається ваше натхнення і радо з вами віднайде те, що змусило ваше серце битись швидше ) Її робота - це ваша любов.

Кліщ Олексій

Сила та розум це характеристика справжнього чоловіка. І мати його в команді - це подарунок долі. З будь-якими цифрами та прорахунками Олексій на ти. Він знає, що таке команда і як зробити її найкращою.

Микола Ярошевич

Різні вміння - це без сумнівів талант. Микола найталановитіший хлопець, що може впоратись з будь-якими конструкціями та логістикою. Його вміння це рух та креативність. Він надійний та вірний.

Настя Фролова

Нехай не входить вас в оману мініатюрність Насті. Ця дівчина керує маштабними проектами для декількох тисяч гостей з залученням сотень учасників . Вона - це постійний рух, щоб навколо жила любов.

Мар'яна Кадай

Добра і ніжна, тендітна та ввічлива , завжди готова прийти на допомогу. Мар'яна - дівчина з чуйним серцем. Найкращий помічник і порадник. Все до чого торкається одразу стає ідеальним.

Лариса Михайлишин

Лариса справедлива і завжди доречна. Дівчина, що знає все про соціальні мережі, тренди і знає як обрати найкраще. Вона сповнена креативних ідей та найкращих задумок для Вашого свята!

Оля Коваліско

Підкорити всі кольори і відтінки, зібравши їх і оживити, вміє насправді чарівна дівчинка . З роботи Олі починаються логотипи майбутніх сімей, її поліграфією захоплюються. Саме вона стає символом початку нової сім'ї.

Мучій Наталя

Шукаєте справжню леді - вам неодмінно до нас. Наталя - дівчина з прекрасними смаком, чуйним серцем та завжди слушною порадою. Завжди готова допомогти вболіваючи за ваше свято.

Іра Кохан

Рудоволоска з сильною вдачею та запальним характером, що дбатиме не лише про найменші деталі свята, а й про настрій та атмосферу. Іра знає як зробити щасливими кожного і готова ділитись своїми секретами.

5

причин чому Вам варто довіритись саме нам — Весільному Агенству «Mopis»:

 1. 1

  Ми знаємо, як динамічно розвивається світ сьогодні і хочемо, щоб Ти, готуючись до найважливішої події в Твоєму житті – весілля - , не випадала із звичного графіку.

 2. 2

  Ми хочемо, щоб процес приготувань був захоплюючим, і команда весільних організаторів, яка працюватиме з Тобою, – найкращою та найдосвідченішою.

 3. 3

  Ми позбавимо Тебе рутинних та стресових моментів організації весілля, забезпечивши, натомість, спокій від початку до самого завершення.

 4. 4

  Ми продумаємо усе до найменших деталей, зробимо свято особливим, адже стилістика, концепція та сценарій розроблятиметься саме для Тебе.

 5. 5

  Ми мріємо про ідеальний сервіс і втілюємо його в життя - Твій особистий координатор весілля буде доступний 24 години на добу.

НАШІ BACKSTAGE ВІДЕО

Ми в роботі, що може бути цікавіше

BAKSTAGE

Як творяться дива?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 голосів, рейтинг: 5.00)
Loading...