це шлях до iдеального весiлля!

ПРО НАС

Від любові народжується краса, а від великої любові і наполегливості народився Mopis.
Ми є, тому, що наші наречені мають отримувати найкраще!

Mopis -  це велика сім'я, де кожен на своєму місці.

Коли ми разом, наші безліч талантів (організатори, дизайнери, художники, скульптори, флористи, редактори, декоратори, координатори, логісти, техніки, монтажники)
стають одним цілим, втілюючись в ідеальне свято.
Наші наречені -  це частинка нашої сім'ї, мрія яких стає реалністю завдяки любові і професіоналізму найкращої команди.
Вітаємо Тебе в нашій родині! Знайомтесь, це сім'я Mopis!

НАЙКРАЩА КОМАНДА У СВІТІ

Ми дуже любимо свою роботу і робимо її гарно

Аліса

Творити дива - це її покликання!
Аліса - тендітна дівчинка, що змінює світ.
Її любов і турбота надихають. Найкращий друг кожної нареченої, адже знає, що найбільшого щастя не буває, ніж мрії, що оживають!

Міла Ярошевич

Її пристрасть - це свята які проходять наче на одному диханні. Це свята які народжуються з дитячих мрій, це взаємні подарунки і приємні несподіванки, це сльози радості і щирі сентименти. Міла знає де ховається ваше натхнення і радо з вами віднайде те, що змусило ваше серце битись швидше ) Її робота - це ваша любов.

Кліщ Олексій

Сила та розум це характеристика справжнього чоловіка. І мати його в команді - це подарунок долі. З будь-якими цифрами та прорахунками Олексій на ти. Він знає, що таке команда і як зробити її найкращою.

Микола Ярошевич

Різні вміння - це без сумнівів талант. Микола найталановитіший хлопець, що може впоратись з будь-якими конструкціями та логістикою. Його вміння це рух та креативність. Він надійний та вірний.

Настя Фролова

Нехай не входить вас в оману мініатюрність Насті. Ця дівчина керує маштабними проектами для декількох тисяч гостей з залученням сотень учасників . Вона - це постійний рух, щоб навколо жила любов.

Мар'яна Кадай

Добра і ніжна, тендітна та ввічлива , завжди готова прийти на допомогу. Мар'яна - дівчина з чуйним серцем. Найкращий помічник і порадник. Все до чого торкається одразу стає ідеальним.

Регіна Штойко

Шукаєте справжню леді - вам неодмінно до нас. Наталя - дівчина з прекрасними смаком, чуйним серцем та завжди слушною порадою. Завжди готова допомогти вболіваючи за ваше свято.

Юля Кукурік

Творча та енергійна дівчина, яка знає напевне які декорації зроблять Ваше свято особливим.
Любить творити! Все за, що береться робить красивим і милим.

Мучій Наталя

Шукаєте справжню леді - вам неодмінно до нас. Наталя - дівчина з прекрасними смаком, чуйним серцем та завжди слушною порадою. Завжди готова допомогти вболіваючи за ваше свято.

Юля Сухінова

Кожна нова декорація - це виклик з яким вона впорається на 300%. Скромна і життєрадісна.

Іра Кохан

Рудоволоска з сильною вдачею та запальним характером, що дбатиме не лише про найменші деталі свята, а й про настрій та атмосферу. Іра знає як зробити щасливими кожного і готова ділитись своїми секретами.

5

причин, чому Вам варто довіритись саме нам — Весільному Агентству «Mopis»:

 1. 1

  Ми знаємо, як динамічно розвивається світ сьогодні і хочемо, щоб Ти, готуючись до найважливішої події в Твоєму житті – весілля – не випадала із звичного графіку.

 2. 2

  Ми хочемо, щоб процес приготувань був захоплюючим, і команда весільних організаторів, яка працюватиме з Тобою, – найкращою та найдосвідченішою.

 3. 3

  Ми позбавимо Тебе рутинних та стресових моментів організації весілля, забезпечивши, натомість, спокій від початку до самого завершення.

 4. 4

  Ми продумаємо усе до найменших деталей, зробимо свято особливим, адже стилістика, концепція та сценарій розроблятиметься саме для Тебе.

 5. 5

  Ми мріємо про ідеальний сервіс і втілюємо його в життя - Твій особистий координатор весілля буде доступний 24 години на добу.

НАШІ BACKSTAGE ВІДЕО

Ми в роботі, що може бути цікавіше

BAKSTAGE

Як творяться дива?