це шлях до iдеального весiлля!

ПРО НАС

Від любові народжується краса, а від великої любові і наполегливості народився Mopis.
Ми є, тому, що наші наречені мають отримувати найкраще!

Mopis -  це велика сім'я, де кожен на своєму місці.

Коли ми разом, наші безліч талантів (організатори, дизайнери, художники, скульптори, флористи, редактори, декоратори, координатори, логісти, техніки, монтажники)
стають одним цілим, втілюючись в ідеальне свято.
Наші наречені -  це частинка нашої сім'ї, мрія яких стає реалністю завдяки любові і професіоналізму найкращої команди.
Вітаємо Тебе в нашій родині! Знайомтесь, це сім'я Mopis!

НАЙКРАЩА КОМАНДА У СВІТІ

Ми дуже любимо свою роботу і робимо її гарно

Аліса

Керівник компанії. Понад 8 років втілює мрії наречених. Вона знає усе про ідеальне свято та щоразу доводить, що справжнє кохання заслуговує на диво.

Міла Ярошевич

Співзасновник компанії. Шалено закохана в свою роботу. Обожнює складні проекти з багатьма деталями та процесами. Вірить, що любов змінить світ.

Кліщ Олексій

Сила та розум це характеристика справжнього чоловіка. І мати його в команді - це подарунок долі. З будь-якими цифрами та прорахунками Олексій на ти. Він знає, що таке команда і як зробити її найкращою.

Микола Ярошевич

Різні вміння - це без сумнівів талант. Микола найталановитіший хлопець, що може впоратись з будь-якими конструкціями та логістикою. Його вміння це рух та креативність. Він надійний та вірний.

Настя Фролова

Організатор, що ідеально володіє англійською мовою. Її проекти – це продумані до дрібниць свята з ідеальним таймінгом та особливою шоу-програмою.

Мар'яна Кадай

Організатор грандіозних проектів, богиня деталей та таймінгу. Знає, як зробити Ваше свято направду особливим.

Лариса Михайлишин

Ідеальний ранковий координатор. У неї під рукою завжди знайдеться все необхідне. Свято під її контролем – це гарантія спокою нареченої. Саме завдяки Ларисі наша інстаграм-сторінка така наповнена та красива.

Юля Кукурік

Дизайнер, яка працює в сучасному стилі. Її проекти вражають новизною та завжди догоджають клієнтам.

Мучій Наталя

Чітка та цілеспрямована.Організатор, яка відчуває клієнта на всі 100%. Вміє тримати секрети та допомагає нареченим у найскладніших деталях підготовки.

Мар'яна Шевчик

Координатор ексклюзивних проектів. Вона легко знаходить мову із зірковими артистами та вміє створити особливу атмосферу. Куратор дизайнерських свят та визначних подій.

Марта Кузь

Дизайнер свят, що вражають вишуканістю. Ідеально розуміє клієнта. Її проекти Ви впізнаєте з сотень інших.

Марта Вентик

Дизайнер, який вміє втілювати найстильніші проекти. Трендсеттер весільного напрямку. Декор, створений під її пильним наглядом – завжди стильний та дуже красивий.

Віка Чериба

Графічний дизайнер. Вона розробляє ексклюзивні проекти, стилізує деталі: від запрошень до ескізів торта. Людина, яка знає, як витримати єдиний стиль свята.

Таня Ратич

Менеджер, що дбає про комфорт та затишок нашого офісу. Готова прийти на допомогу й ідеально вирішити будь-яке питання.

Лара Сурмай

Графічний дизайнер з ідеальним смаком та відчуттям стилю. Готова розробляти поліграфію будь-якої складності.

5

причин, чому Вам варто довіритись саме нам — Весільному Агентству «Mopis»:

 1. 1

  Ми знаємо, як динамічно розвивається світ сьогодні і хочемо, щоб Ти, готуючись до найважливішої події в Твоєму житті – весілля – не випадала із звичного графіку.

 2. 2

  Ми хочемо, щоб процес приготувань був захоплюючим, і команда весільних організаторів, яка працюватиме з Тобою, – найкращою та найдосвідченішою.

 3. 3

  Ми позбавимо Тебе рутинних та стресових моментів організації весілля, забезпечивши, натомість, спокій від початку до самого завершення.

 4. 4

  Ми продумаємо усе до найменших деталей, зробимо свято особливим, адже стилістика, концепція та сценарій розроблятиметься саме для Тебе.

 5. 5

  Ми мріємо про ідеальний сервіс і втілюємо його в життя - Твій особистий координатор весілля буде доступний 24 години на добу.

НАШІ BACKSTAGE ВІДЕО

Ми в роботі, що може бути цікавіше

BAKSTAGE

Як творяться дива?