це шлях до iдеального весiлля!

ПРО НАС

Прокидаючись зранку, кожен з нас планує свій день: поїздки, зустрічі, плани, плани, плани... Думки та ідеї рухають наше життя.

Безмежно закоханий в свою роботу та клієнтів Mopis прокидається, щоб творити дива. Компанії Mopis пощастило, адже її дні рухають мрії найталановитіших дівчат. Вони різні, і це додає команді особливості: ніжна Мар'яна знає, як зробити свято душевним, справедлива Ліда вміло втілює найдетальніші таймінги, мудра Анастасія допоможе з десятків варіантів обрати саме Ваш, відважна Вероніка здобуде все, що зробить свято найкращим, лагідна Лара створить наймиліший дизайн, а уважна Іринка зробить ідеальною кожну деталь.

Ці феї внесуть у ваше свято найкращі емоції. Дбаючи про ваш комфорт та найособливіші побажання, вони створять вашу казку.

Прокидаючись зранку, свято наповнюється життям, адже над ним працює команда мрії.

НАЙКРАЩА КОМАНДА У СВІТІ

Ми дуже любимо свою роботу і робимо її гарно

Аліса

Творити дива - це її покликання!
Аліса - тендітна дівчинка, що змінює світ.
Її любов і турбота надихають. Найкращий друг кожної нареченої, адже знає, що найбільшого щастя не буває, ніж мрії, що оживають!

Міла Ярошевич

Її пристрасть - це свята які проходять наче на одному диханні. Це свята які народжуються з дитячих мрій, це взаємні подарунки і приємні несподіванки, це сльози радості і щирі синтементи . Міла знає де ховається ваше натхнення і радо з вами віднайде те, що змусило ваше серце битись швидше ) Її робота - це ваша любов.

Кліщ Олексій

Сила та розум це характеристика справжнього чоловіка. І мати його в команді - це подарунок долі. З будь-якими цифрами та прорахунками Олексій на ти. Він знає, що таке команда і як зробити її найкращою.

Микола Ярошевич

Різні вміння - це без сумнівів талант. Микола найталановитіший хлопець, що може впоратись з будь-якими конструкціями та логістикою. Його вміння це рух та креативність. Він надійний та вірний.

Настя Фролова

Нехай не входить вас в оману мініатюрність Насті. Ця дівчина керує маштабними проектами для декількох тисяч гостей з залученням сотень учасників . Вона - це постійний рух, щоб навколо жила любов.

Мар'яна Кадай

Добра і ніжна, тендітна та ввічлива , завжди готова прийти на допомогу. Мар'яна - дівчина з чуйним серцем. Найкращий помічник і порадник. Все до чого торкається одразу стає ідеальним.

Лариса Михайлишин

Лариса справедлива і завжди доречна. Дівчина, що знає все про соціальні мережі, тренди і знає як обрати найкраще. Вона сповнена креативних ідей та найкращих задумок для Вашого свята!

Оля Коваліско

Підкорити всі кольори і відтінки, зібравши їх і оживити, вміє насправді чарівна дівчинка . З роботи Олі починаються логотипи майбутніх сімей, її поліграфією захоплюються. Саме вона стає символом початку нової сім'ї.

Мучій Наталя

Шукаєте справжню леді - вам неодмінно до нас. Наталя - дівчина з прекрасними смаком, чуйним серцем та завжди слушною порадою. Завжди готова допомогти вболіваючи за ваше свято.

Іра Кохан

Рудоволоска з сильною вдачею та запальним характером, що дбатиме не лише про найменші деталі свята, а й про настрій та атмосферу. Іра знає як зробити щасливими кожного і готова ділитись своїми секретами.

5

причин, чому Вам варто довіритись саме нам — Весільному Агентству «Mopis»:

 1. 1

  Ми знаємо, як динамічно розвивається світ сьогодні і хочемо, щоб Ти, готуючись до найважливішої події в Твоєму житті – весілля – не випадала із звичного графіку.

 2. 2

  Ми хочемо, щоб процес приготувань був захоплюючим, і команда весільних організаторів, яка працюватиме з Тобою, – найкращою та найдосвідченішою.

 3. 3

  Ми позбавимо Тебе рутинних та стресових моментів організації весілля, забезпечивши, натомість, спокій від початку до самого завершення.

 4. 4

  Ми продумаємо усе до найменших деталей, зробимо свято особливим, адже стилістика, концепція та сценарій розроблятиметься саме для Тебе.

 5. 5

  Ми мріємо про ідеальний сервіс і втілюємо його в життя - Твій особистий координатор весілля буде доступний 24 години на добу.

НАШІ BACKSTAGE ВІДЕО

Ми в роботі, що може бути цікавіше

BAKSTAGE

Як творяться дива?