Весільне агентство Mopis

Весільне агентство Mopis – це не просто весільні організатори та координатори, це – велика дружня родина з цікавою історією, самобутніми традиціями та новаторським підходом. Ми різні і в цьому - наша сила.
Ми ті, хто стане для Вас найкращим другом і помічником у створенні Вашої мрії та найкращого свята усіх часів - весілля. Наше весільне агентство прекрасно розуміє важливість кожного моменту та цінність найдрібніших деталей Вашого весілля, адже ми є професіоналами у своїй справі і наше завдання – спокій та впевненість молодят впродовж всього святкування. Весільна агенція Mopis - це місце, де підтримуються і реалізуються найсміливіші бажання, місце, де любов невичерпна.

Реалізовані проекти

352

Років досвіду

5

Професіоналів

138

Наші Новини

Отзывы о нас

Якщо ви хочете втілити свої мрії у реальність, не піклуючись ні про що, а займатись своїми справами, тоді вам треба звернутись, до супер-пупер кльової команди ::МОПІС:: Ми щиро вдячні їм за те, що вони виклались на всі 200% Дівчатка ви СУПЕР!!!!!

з повагою, Саша і Кірілл

Вам щиро вдячні за красиву та надійну організацію! Завдяки спільним зусиллям цей день справді був наповнений щастям та красою! Нам це вдалось! Дорогі молодята, обирайте Мопіс та ви не пошкодуєте: відповідальні, креативні, своєчасні, веселі, і просто най-най!

щиро ваші, Настя та Женя