це шлях до iдеального весiлля!


Нашi послуги

Організація, координація, твоя казка від Mopis - це рай для наречених, які звикли отримувати найкраще. 6 років досвіду, практики та вдячних клієнтів.

Реалiзованi проекти

352

Рокiв досвiду

7

Професiоналiв

138

П’ять

причин, чому Вам варто довіритись саме нам — Весільному Агентству «Mopis»:

1Ми знаємо, як динамічно розвивається світ сьогодні і хочемо, щоб Ти, готуючись до найважливішої події в Твоєму житті – весілля – не випадала із звичного графіку.

2Ми хочемо, щоб процес приготувань був захоплюючим, і команда весільних організаторів, яка працюватиме з Тобою, – найкращою та найдосвідченішою.

3 Ми позбавимо Тебе рутинних та стресових моментів організації весілля, забезпечивши, натомість, спокій від початку до самого завершення.

4Ми продумаємо усе до найменших деталей, зробимо свято особливим, адже стилістика, концепція та сценарій розроблятиметься саме для Тебе.

5Ми мріємо про ідеальний сервіс і втілюємо його в життя - Твій особистий координатор весілля буде доступний 24 години на добу.


Останні реалізовані весілля

У Mopis індивідуальний підхід до клієнта. Наша місія - втілювати мрії, бажання та приємно дивувати своїх клієнтів. Mopis - це велика команда професіоналів, яка любить свою роботу і готова стати частиною Твого свята, щоб зробити його бездоганним, а Тебе - щасливою.
“Мені неймовірно пощастило – ставши нареченою, я ні на мить не сумнівалась, що своє свято я довірю нашим феям. Про своє рішення я не пожалкувала ні на мить. Завдяки дівчатам я змогла насолодитись статусом «наречена» на всі 100% - вони усі турботи забрали на себе. Майже все було сюрпризом – сценарій церемонії був написаний без мене. Щодо декорацій – усе було гарно і в межах бюджету. Mopis відтворили зону молодят, яка мені наснилась – і вийшло ще краще. Єдине про, що я шкодую – це те що цей день неможливо повторити. Мабуть, я не до кінця усвідомлювала, що ми робимо у день весілля, поки не відгуляла своє – в мене завжди все було під рукою, все весілля відбувалось як за сценарієм. Дякую вам, дівчата, за все, дякую за наш день. Ви найкращі!”

з повагою, Мар`яна та Олег

“Про цих неймовірних людей можна говорити багато, хоча хто бачив їхні роботи та саме ставлення, то і зайвих слів не потрібно. Я дуже вдячна команді «Мопіс» за всі отримані знання та поради, адже пройшовши курс «Весільний координатор» я отримала багаж знань та практику, яку вже незабаром застосувала на власному досвіді. Вони мотивують ставати кращими, іти до мети та не здаватись. Рада, що навчалась саме у Вас та здобула нову професію, яка приносить задоволення.”

з повагою, Зоряна і Ростислав

“Кожна дівчинка уявляє свою ідеальну казку, своє весілля. Ми з чоловіком звернулись до Mopis якраз за нашою казкою. Дівчата нас чули і підтримували, вони ніби читали мої думки😍 Я говорила, що мені подобається, а що ні і кожна думка була почута❤️ Усі деталі на весіллі були про нас і тоді свято було таке наше☺️ Якби можна було повернути час назад, я б не змінила абсолютно нічого, усе було так, як я мріяла! А зараз думки лише одні «Це справді було зі мною?»❤️”

з повагою, Люся і Діма

““Mopis” - це не просто ідеальна організація твого свята та фантастичний декор, це агенство з душою) Я дуже вдячна вам за всі старання,класні ідеї та щирі поради для нашого з чоловіком свята #solo_amore_, за недоспані ночі, тисячі кілометрів, які ви подолали на шляху до нашої локації і за цілодобову підтримку! З вами моє свято пройшло краще ніж я собі уявляла! Все, що команда Mopis творить - вона творить з любов‘ю і для любові💓”

з повагою, Соломія та Олександр

“Весілля з Мопіс - це відчуття що все буде ідеально,так як ти мрієш,все під контролем і з величезною любов‘ю❤️❤️❤️ Дівчата,які тобі допомагають стають подругами,яким ти довіряш не лише в день весілля,але весь етап підготовки,а на самому святі просто получаєш задоволення від всього що ми разом підготували. Дякуєм команді Мопіс,що наше свято було саме з вами,бо Ви - це профісіонали,які мають велику душу і серце☺️☺️☺️”

з повагою, Марта та Іван

“Вам щиро вдячні за красиву та надійну організацію! Завдяки спільним зусиллям цей день справді був наповнений щастям та красою! Нам це вдалось! Дорогі молодята, обирайте Мопіс та ви не пошкодуєте: відповідальні, креативні, своєчасні, веселі, і просто най-най!”

з повагою, Настя та Женя

“Ящо ви хочете втілити свої мрії у реальність, не піклуючись ні про що, а займатись своїми справами, тоді вам треба звернутись, до супер-пупер кльової команди МОПІС Ми щиро вдячні їм за те, що вони виклались на всі 200% Дівчатка ви СУПЕР!!!!!”

з повагою, Саша і Кірілл

01   / 7

|Блог


“Як провести ранок весілля: 5 ідей”

16.10.2019

Весільний ранок задає настрою усього дня. Тому так важливо, щоб він пройшов ідеально! Який сценарій для свого найважливі ...

читати далi iншi новини

“Найважливіше на святі - це….”

08.09.2019

Деталі? - безперечно, вони мають велике значення. Доповнюючи один одного, розкриваючи особливу історію пари, кожен елеме ...

читати далi iншi новини