Дозволь собі мріяти

27.05.2016

Що таке мрії?

Скільки вони живуть? Чи не безнадійні ми, коли мріємо, або ж чи виживемо ми без мрій??? Так багато питань чи так мало відповідей... 

Мрії - це насамперед довіра, адже довіряючи, ми можемо ділитись сокровенним, що народилось в нашому серці.

Мрії - це більше, ніж бажання, і вони заслуговують на здійснення. Навіть маленька мрія народжується не від банального хочу, а від блиску в очах, від тепла всередині... І звучить вона пошепки, щоб не сполохати, щоб ще не втілену крихітку ніхто не образив, не скривдив, не вкрав. Мрії подібні до кохання, адже їх складно пояснити, і нехай на неї дивляться сотні, тисячі очей - відчути можеш тільки Ти.

Тому команда безнадійних мрійників Mopis запрошує усіх і кожного поділитись своєю мрією! Ми хочемо втілити 5 мрій, які змінять ваше життя, допоможуть повірити в дива, а головне довіряти собі!

Мрії і почуття з'являються в нас не просто так. Одні роблять нас сильнішими, інші чогось навчають, а ще одні дають поштовхи серцю битись частіше, очам сяяти, а рукам творити добро.

Компанія Mopis вже 5 років створює свята та весілля і знає як виглядає щастя. Прийшов час маленьких підсумків і великих кроків. Отже мрійники і скептики, запрошуємо вас зголоситись і спробувати свою вдачу на витривалість, а бажання на смак. Для цього потрібно зареєструвати свою мрію на сайті і трошки почекати, адже протягом 5 місяців команда Mopis обиратиме переможця і втілюватиме його мрію.
1 місяць -1 мрія, аж до жовтня це буде захоплюючий час. Діліться почуттями, насолоджуйтесь очікуваннями, адже зовсім скоро чиясь мрія оживе!