Як уникнути 10 найпоширеніших помилок молодят

02.09.2017

Це коротка інструкція найпоширеніших помилок молодят, які розмірковують, чи створювати  свято самим, чи залучити “допомогу”. Вам не обов’язково ставати експертом в івент-сфері, щоб свято було ідеальним. Достатньо уникнути помилок, що можуть зіпсувати не лише весільний день, а й увесь спогад про весілля та його підготовку. Найкращим рішенням, звичайно, буде обрати весільне агентство, близьке по стилю та духу, яке проведе Вашу пару у світ краси та покаже усю кухню створення свята. Обирати - Вам. А ми бажаємо приємної та цікавої підготовки.

Як уникнути 10 найпоширеніших помилок молодят або як обрати своє весільне агентство

Сказати “так”, сказати своє заповітне “так” легко, коли навколо мерехтять  вогні Ейфелевої вежі або сотні свічок, коли ідеальний розмір кільця співпадає з ідеальним розміром діаманту, коли світ зупиняється на мить в очікуванні Твого “так”, і все це - для Тебе, і все продумано до дрібниць. (дивіться приклад: “Весілля в раю”)

І наступає ранок…. Після солодкої ейфорії, сотень привітань… питання “що?”, “де?”, “коли?” і “як?” перестають бути твоїми улюбленими. На цьому етапі ідеальним помічником і порадником може стати весільне агентство, яке буде вболівати за Тебе і робити все поступово та правильно. Якщо ж Ти готова експерементувати із днем весілля, що має стати для вас особливим, то наберись терпіння та часу, щоб уникнути 10 найпоширеніших помилок наречених.

(детальніше про оформлення весілля)

1. Обирати послугу, яка не подобається вам тільки тому, що вона подобається  друзям.

2. Обирати підрядника, який не подобається чи не підходить вам тільки тому, що його вперто радять замовити на весілля друзі.

3. Погоджуватись на допомогу знайомих, з чиїми роботами та досвідом ви не знайомі.

4. Не рахувати бюджет весілля наперед, робити незаплановані витрати, перевищувати  ліміт планованого бюджету.

5. Жертвувати якістю послуги, знецінюючи її, погоджуватись на “дешево”, розуміючи, що  хороша якість стільки не коштує.

6. Не складати план весільного дня, сподіваючись на щасливий випадок чи фантазію.7. Не уточнювати деталі у роботі підрядників, ресторану, церкви та  РАЦСу.

8. Не уточнювати деталі щодо реквізиту: куди покласти скриньку з подарованими грішми, звідки береться хустка тощо.

9. Обирати святкове меню, керуючись лише  власними вподобаннями.

10. Не розглядати і не готувати “план  Б” на випадок непогоди чи зміни інших обставин, спізнень, несправностей чи форс-мажорів.

(детальніше про співпрацю з ресторанами читай тут)

Прийнявши рішення -  звернутись до весільного організатора, ви уникнете цих помилок, подбаєте про свій комфорт у всьому процесі підготовки, починаючи від  прийняття  рішень, вчасності бронювань та закінчуючи точністю  у розрахунках. Організація весілля проходитиме зовсім по-іншому.

(дивіться відео-бекстейдж з підготовки весілля: https://www.youtube.com/watch?v=bO2SViASWsY )

Важливо вибрати ідеальну саме для вашої пари компанію, яка буде з вами на одній хвилі, розділяти цінності і дбати про кожну мить, щиро вболіваючи за результат весілля. Весільний організатор - це друг, який має врахувати усі ваші побажання та дбати про гостей, їх комфорт під час весільного бенкету та про їх трансфер. Весільний організатор - це гарант послуг, які ви обираєте, це порадник у десятках виборів, які вам доведеться здійснити.

Підготовка до весілля  дуже швидко стане історією вашої пари. Весільний день пролетить, як одна щаслива мить, залишивши приємний спогад… Життя підготувало ще багато приємних сюрпризів та крутих поворотів, які стануть для Вашої пари доказом кохання і міцності почуттів. Ви впевнено подолаєте все і, як у кращих казках, житимете довго і щасливо.