5 ідей для організації весілля

07.09.2017

Весільні клопоти затягують - це давно відомий факт. І знаходячись у самому серці підготовки варто правильно розставляти пріоритети. Адже час і кошти - це, як відомо, не безкінечний ресурс. Свято двох люблячих сердець -  це саме та подія, до якої варто докласти максимум фантазії, душевності та креативних ідей, щоб втілити в життя вашу історію кохання.

Весілля - це особливий день.  У підготовці до цього до свята не буває важливих чи неважливих деталей, адже все має значення. Все має гармонійно доповнювати один одного: весільна сукня, туфельки, весільний букет, зачіска, макіяж, манікюр, підвіска... І не забуваємо про образ нареченого: все в одному стилі, в одному ансамблі.

За  тим ж принципом формується і атмосфера на весільному святі. Багато деталей, які, об’єднуючись, складають незабутнє враження про весілля. Стиль свята розкаже про вподобання вашої пари. Деталі, підібрані з щирістю і любов’ю, зможуть занурити гостей у ваш світ. Розказати повною мірою про почуття, які ви переживаєте, про кольори у оформленні весілля.

Смак такого  весілля неможливо забути. Він завжди виринатиме приємним спогадом і залишатиме ностальгічний слід в підсвідомості.

(читайте також: “Як уникнути 10 найпоширеніших помилок молодят”)

Які ж ідеї можна використати у організації весілля?

Рецепт дуже простий: розкажіть про особливість вашої пари, уважно підійдіть до кожної деталі і обов’язково насолоджуйтесь святом!

5 ідей для організації весілля

1. Додайте весільному святу персоналізації.

Всюди де це буде можливо і гармонійно, додайте екранні заставки, бірочки, таблички. Нехай весь весільний декор прикрашають логотипи з вашими ініціалами чи сімейним гербом. Таким чином ваше свято набуде унікального почерку.

Для прикладу, на весіллі Іринки та Андрія, стіни банкетного залу прикрашали картини, власноруч намальовані нареченою. А біля входу гостей зустрічала зона присвячена нареченим, з їх подарунками один одному, спільними фото та інтерактивними елементами.

2. Підготуйте зони спогадів

Це особливе місце на весіллі, де розмістяться дитячі фото, юнацькі світлини, згадки з подорожей та перші символічні подарунки. В цій зоні зупинять свою увагу мами, хресні, та найближчі родичі. Серед всього оформлення весілля  для них це буде місцем ностальгії, а для друзів ця зона стане екскурсом у найприємніші миті.

3. Продумайте інтерактиви

Інтерактиви - одна із найвеселіших зон на весіллі.  Тут і загадки, і ребуси, і головоломки  в стилі весілля. Можна підготувати кросворд з питаннями про наречених, гру в традиціях якоїсь з країн світу чи місце, де гості можуть взяти участь у лотереї.

4. Фотозона - все ще дуже актуально

Фотозона -  одна із найпопулярніших локацій на сучасному весіллі. Фотозони бувають найрізноманітніші: з об’ємними елементами, світлом та механічними деталями.

Оберіть ту, що ідеально підійде саме вашій парі, та ловіть захоплені фото друзів.

Важливо: добре продумайте місце для розташування фотозони. Щоб фото вийшли вдалими, велике значення має як падає світло. А на вечірній час - можна додати професійних прожекторів.

5. Облаштуйте зону lounge на весільному святі

Це місце де гостям зручно поспілкуватись. В ідеалі - з м’якими диванчиками, мелодійною музикою та милими оку деталями. Цікавим додатком для зони lounge можуть бути кальяни чи дегустації. А особливого затишку додадуть пледи та живі квіти.

Ідей, як організувати свято більш цікавим та продуманим - дуже багато.

Варто лише залучити свою творчість, креативність та організаторські здібності.

Або ж запрошуємо до нас в Mopis.

Готуючи кожне свято, велику увагу під час організації ми приділяємо творчим елементам та деталям, що роблять весілля більш душевним та цікавим для гостей.

Ми щиро віримо, що мрії збуваються і з радістю допоможемо втілити ваші в реальність.