Весняне кохання

ПРО ВЕСІЛЛЯ

День, коли все в повітрі було наповнене коханням – це день одруження Неллі та Ігоря. В їхній парі поєднались розум та краса, мудрість і щирість. Свято, яке було для них та про них… Неймовірне вінчання в прекрасному храмі, романтична виїзна церемонія, наче у справжніх принца та принцеси, у замку з величезною історією. Її образ – це краса, яка змінить світ. Його емоції – це сила, що оберігатиме її, завойовуючи світ для них двох. Їх день – це день квітучої весни, день неповторних емоцій і найрідніших людей. Вони – це неповторний, непідробний світ, в якому любов понад усе. Неллі, Ігоре – нехай кожен Ваш день буде прекрасним, Ви того варті!

ВІДЕО

Назад

Неллі та Ігор

«Весняне кохання»

День, коли все в повітрі було наповнене коханням — це день одруження Неллі та Ігоря. В їхній парі поєднались розум та краса, мудрість і щирість. Свято, яке було для них та про них…

Неймовірне вінчання в прекрасному храмі, романтична виїзна церемонія, наче у справжніх принца та принцеси, у замку з величезною історією. Її образ — це краса, яка змінить світ. Його емоції — це сила, що оберігатиме її, завойовуючи світ для них двох.  Їх день — це день квітучої весни, день неповторних емоцій і найрідніших людей. Вони — це неповторний, непідробний світ, в якому любов понад усе.

Неллі, Ігоре — нехай кожен Ваш день буде прекрасним, Ви того варті!